banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Deveci, Kılıçdaroğlu'na gitti - Samsun Haber

banner1357

CHP'nin 23 Şubat'ta yapılacak  il kongresi öncesinde Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile biraraya geldi. Deveci, "Adaylar konusunda birşey söylemedi.Samsun  için en iyi il başkanının seçilmesi temennisinde bulundu" dedi

SAMSUN HABER 15.02.2020, 11:21 Ayşe Çolak
Deveci, Kılıçdaroğlu'na gitti - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci Ankara'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Deveci, Atakum'un sorunları ve belediyenin faaliyetleriyle ilgili Kılıçdaroğlu'na bilgi verdiğini söyledi. Kongre sürecini de değerlendirdiklerini belirten Deveci, Kılıçdaroğlu'nun herhangi bir adayı işaret etmediğini belirterek, "Bu konuda birşey söylemedi. Samsun için en iyi il başkanının seçilmesi temennisinde bulundu" dedi.

ÖRNEK KENT ATAKUM 

Samsun Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci CHP Ankara Genel Merkezi'nde Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, Atakum Belediyesi'nin 31 Mart yerel seçimlerinden sonra yaptığı çalışmaların görüşüldüğü öğrenildi. Deveci, ziyarette Atakum'un sosyal belediyecilik anlayışı ile yerel yönetimlerde örnek bir kent olabilmesi icin yapılan çalışmaları, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile değerlendirdikleri söyledi.

ATAKUM'UN SORUNLARI

Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmede Atakum'da 31 Mart'tan bu yana yaptıkları çalışmalar ve belediyenin sorunları ile ilgili bilgi verdiğini belirten Deveci, "Önümüzdeki süreçte gündemimizde olan kurultay takvimi buradaki gelişmeler hakkında kendisini bilgilendirdim. Karadeniz'in en büyük belediyesinin, belediye başkanı olarak görüş alışverişinde bulunduk" diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU KARIŞMIYOR

Deveci, 3 adayın yarışacağı CHP Samsun il kongresinde, Kemal Kılıçdaroğlu'nun herhangi bir adayı işaret edip etmediği konusunda ise, "Hayır, kendisi bu konuya karışmıyor. Bu konuda birşey söylemedi. Samsun için en iyi il başkanının seçilmesi temennisinde bulundu. Ben de kendi irademle oy vereceğim. İlçe kongrelerinde gösterdiğimiz tavrı, il kongresinde de sürdüreceğim" dedi.

Gülsüm ATİK

Yorumlar (0)