Hilas Otel

Çelik İnşaat

Demokrat Parti'nin Samsun Belediye Başkan Adayları belli oldu

Demokrat Parti (DP) Samsun İl Başkanı Cengiz Aktaş; Atakum, İlkadım, Alaçam, Bafra ve Havza belediye başkan adaylarını açıkladı

Demokrat Parti Atakum, İlkadım, Alaçam, Bafra ve Havza belediye başkan adayları il binasında düzenlenen törenle açılandı.

ÜRETEN İKTİDAR ARANIYOR
73 yıllık Demokrat Parti misyonunun devamı olarak yerel seçimde yeniden bir arada olduklarını söyleyen İl Başkanı Cengiz Aktaş, "Adaylarımız, 73 yıldır partimizi temsil eden değerli büyüklerimiz gibi Samsun'da bizi temsil edecek. Ben, Samsunlu hemşehrilerimden geleceklerini iyi düşünmelerini ve Demokrat Parti'ye oy vermelerini istiyorum. Çünkü Demokrat Parti olmadan Türkiye gelişemiyor, Türkiye üreten, yapan bir iktidar arıyor" dedi. 

İSİMLERİ AÇIKLADI
Başkan Aktaş, daha önce Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için Zeki Sayar'ı açıkladıklarını hatırlatarak, "İlkadım Belediye Başkan adayı olarak Mustafa Kumbasar'ı belirledik. Ailece partimize hizmet vermiş aynı zamanda da il teşkilat başkanlığı yapmıştır. Geçen seçimde bizi başarıyla temsil etmiş İl Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Meral Şenocak, Atakum Belediye Başkan adayımız oldu. Alaçam Belediye Başkan adayımız Atalay Yılmaz, kendisi tecrübesiyle beraber takdir toplamıştır. Havza Belediye Başkan adayımız Turgay Saat. O da Havza'dan her kesimden oy alabilecek potansiyele sahip arkadaşımız. Bafra Belediye Başkan adayımız ise Fatih Aydoğan'dır. Adaylarımızın tüm ilçelerimize Samsunumuza, partimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

DP'SİZ ÜLKE YÖNETİLEMEZ
Toplantıya katılan DP Genel Başkan Yardımcısı Erdem Demirdağ da Türkiye'nin zor günler geçirdiğini ifade ederek, hükümetin tanzim satışlarına yönelik uygulamasını eleştirdi. Demirdağ, "Deniz bitti, gemi karaya oturdu. Yapılan tanzim satışları Türkiye'nin artık yönetilemediğinin ispatıdır. Bu durumdan memnun değiliz. Demokrat Parti olarak 73 yıllık büyük bir siyasi hareketin bugünkü mirasçıları olarak bizim olmadığımız yerde Türkiye'nin yönetilemeyeceğini bir kez daha dillendiriyoruz" diye konuştu.
 
Haber: Uğur ATICI 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER