banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Demir, Samsun gençliği için yolda - Samsun haber

banner1357

CHP Samsun'da birçok kademede görev alan Furkan Demir, İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. Demir, "Onurlu mücadelemi devam ettirmek, gençliğin sesini daha da gür çıkarmak, hep birlikte güneşi zaptetmek için adayım" dedi

SAMSUN HABER 05.02.2020, 09:39
Demir, Samsun gençliği için yolda - Samsun haber
banner1353
banner1375

Samsun'da eski CHP İlkadım İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir, İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.  

ONURLU MÜCADELEYE DEVAM 
CHP teşkilatında birçok kademede görev yaptığını belirten Demir, "Partimizin lise örgütlenmesi olan Halk-Lis'in kurucu il başkanı olarak başladığım onurlu mücadelemin, her anında partim için emek vermenin gururunu yaşıyorum. Bu süre zarfında ana kademe il ve ilce kongre delegelikleri, gençlik kolları kurultay delegeliği, gençlik kolları Samsun il örgütünde lise örgütlemelerinden sorumlu başkan yardımcılığı, İlkadım gençlik kolları ilçe başkanlığı görevlerinde bulundum. Aldığım her görevde mücadelemiz için elimden gelenin fazlasını yaptım. Birçok genç yoldaşımız ile tanıştım, bir olduk birlik olduk, partimizin geleceğini hep birlikte örgütledik. Bu onurlu mücadelemi devam ettirmek, gençliğin sesini daha da gür çıkarmak, hep birlikte güneşi zaptetmek için,  CHP Samsun İl Gençlik Örgütü Başkanlığı'na adayım. Saygılarımı sunuyorum ve desteklerinizi bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Dilber BAHADIR 
 

Yorumlar (0)