banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Demir: İttifak miras kalacak

banner1357

Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir. Biz ülkemizin ve milletimizin geleceği için yaptığımız ittifakı, inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız" açıklamasında bulundu.

SAMSUN HABER 10.02.2019, 10:56
Demir: İttifak miras kalacak
banner1353
banner1375

Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Demir,  beraberindeki AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, AK Parti Kavak Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İbrahim Sarıcaoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çilingir ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanlığı'na ziyarette bulundu.MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber,  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve beraberindekileri parti binası girişinde karşıladı. 

BEKA BERABERLİĞİ...

Konuşmasına MHP’nin kuruluşunun 50 yılını kutlayarak başlayan Mustafa Demir,"İçten ve samimi karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz. Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi ‘Cumhur İttifakı, sahip olduğu milli mücadele ruhuyla Türkiye'ye tuzak kuranları şaşkına çevirecektir.’ Ülkemiz için verdiğimiz mücadelenin anlamı çok büyük. Bu birliktelik öyle diğer partiler gibi bir birliktelik değil. Bu beraberlik ülkemizin çıkarlarını gözeten bir beka beraberliğidir. Bunu çok iyi anlayıp anlatmalıyız. 1 Nisan Cumhur İttifakı’nın başarısının taçlandığı tarih olacak’' şeklinde konuştu.

'BU ŞEÇİM FARKLI'

31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerin önemini vurgulayan Demir,  "Yerel seçimler her zaman önemlidir. Ama bu seçim daha farklı bir önem taşımaktadır. Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir. Biz ülkemizin ve milletimizin geleceği için yaptığımız ittifakı, inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Sorumluluğumuzun farkındayız. AK Partili ve MHP'li kardeşlerim ile bu süreci başarılı bir şekilde yöneteceğiz. Gece gündüz demeden çalışacağız’ dedi.
 

Yorumlar (0)