banner1571

banner1567

banner1575

banner1499

banner1496

banner1324

banner1581

Crazy Sun Avrupa'dan sonra Samsun'da! Avrupa kalitesini Samsun'a taşıdılar

Crazy Sun Solaryum Merkezi, kaliteli, hijyenik, son teknoloji cihazları ve uzman kadrosu ile Viyana'dan sonra Samsun'da hizmet vermeye başladı

SAMSUN HABER 30.12.2019, 10:13 30.12.2019, 10:23
358
Crazy Sun Avrupa'dan sonra Samsun'da! Avrupa kalitesini Samsun'a taşıdılar

Samsunlular kaliteli ve güvenilir solaryum merkezine kavuştu. İbrahim Köse, eşi Derya Köse, Murat Mısırlı ve Simay Kübra Acar yönetiminde açılan Crazy Sun, Samsun'un Atakum İlçesi'nde hizmet vermeye başladı.

SON TEKNOLOJİ CRAZY SUN'DA

Samsun'un Atakum İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde açılan Crazy Sun Türkiye'de solaryumu öne çıkarmak ve insanlara gerçek solaryum hizmeti vermeyi amaçlıyor.  Crazy Sun, son teknoloji ürünler ile yatay ve dikey solaryum olmak üzere haftanın her günü 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet verecek.

TÜRKİYE'DE İLK SAMSUN'DA

Avusturya'nın Viyana şehrinden sonra Samsun'da ikinci şubelerini açtıklarını belirten İbrahim Köse, "Eşim Samsunlu olduğundan ve Samsun'u sevdiğimden, Türkiye'de ilk şubemizi Samsun'da açmak istedik. Samsun'dan sonra İzmir, Ankara ve İstanbul'da da şubelerimizin devamını açmayı düşünüyoruz. Bir aile işletmesi kurarak, aile sıcaklığını Samsun'da göstermek istedik" dedi.

FARKIMIZ KALİTEMİZ

Samsun'da ve Türkiye'de, Avrupa standartlarına uygun, sağlıklı bronzlaşmayı hedeflediklerini ifade eden Derya Köse, "İnsanlara solaryumun faydalarını anlatmak bizim önceliğimiz. Ne yazık ki bir çok insan zararlı olduğunu düşünüyor. Fakat solaryum doğru kullandığı zaman oldukça yararlıdır. Bizim farkımız kalitemiz. En kaliteli ve dünya standartlarında cihazlarla çalışıyoruz" diye konuştu.

DENEYİMLİ KADRO

Samsun'a kaliteli bir işletme kazandırdıkları için memnuniyetini dile getiren Simay Kübra Acar, "Yılbaşı öncesi güzel bir açılış yapmak istedik. Çalışanlarımızın hepsi solaryum hakkında eğitim almış, işini severek yapan ve müşterilere solaryum hakkındaki tüm detayları verecek seviyede. Müşterilerimiz,  randevu sistemine uygun bir şekilde gelip burada kaliteli ve sağlıklı solaryumun tadına varıcaklar" dedi.

SAMSUN'UN İHTİYACI VARDI

Solaryum hizmetini Viyana'da profesyonel olarak sunduklarını ve aynı kaliteyi Samsun'a taşımak istediklerini söyleyen Murat Mısırlı, "Samsun'un kaliteli ve hijyenik bir solaryum merkezine ihtiyacı olduğunu düşündük ve Crazy Sun'ı Samsunlular ile buluşturduk. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Samsunlular, alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile sağlıklı solaryuma Crazy Sun ile kavuşacaklar" ifadelerini kullandı.

Açılışa ünlü kuaförler Hüseyin Polat ve Hakan Göleli, iş insanları ve bir çok davetli katıldı.

Elif DANIŞMAZ

Yorumlar (0)