banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Coşkun Öncel'e duygulu veda

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’nden emekliye ayrılan Coşkun Öncel, SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu ve personelle vedalaştı

SAMSUN HABER 23.01.2019, 12:43 23.01.2019, 12:45
Coşkun Öncel'e duygulu veda
banner1353
banner1375

SASKİ Genel Müdürlüğü’nde 15 yıl görev yaptıktan sonra, 4 yıl da Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği yapan Coşkun Öncel, önceki gün emekliye ayrıldı. Coşkun Öncel, SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu’nu makamında ziyaret ederek vedalaştı. Coşkun Öncel ile Kamil Demircioğlu’nun vedalaşmasında duygu dolu anlar yaşandı.

BİRLİKTE HAREKET ETTİK
Büyükşehir Belediyesi’nin değişik birimlerinde 44 yıldır görev aldığını ve 4 yıl önce SASKİ Genel Müdürlüğü görevine atandığını belirten Kamil Demircioğlu, “Coşkun Öncel ile hiç sorun olmadan 19 yıl birlikte çalıştık. Coşkun beyle herhangi bir kırgınlığımız olmadı. Her zaman ilişkilerimiz çok düzeyli gitti. Biz işleri çözerken birlikte hareket ettik. Allah Coşkun beye emeklilik döneminde mutlu günler geçirmesini nasip etsin. Her zaman onun deneyimlerinden yararlanacağız. Kısacası Coşkun Öncel’i her zaman arayacağız” dedi.

KALBİMDE OLACAKLAR
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden emekliye ayrılan Coşkun Öncel ise, “15 yıl SASKİ Genel Müdürü olarak görev yaptım. SASKİ Genel Müdürlüğü benim için çok şeyler ifade eder. Çünkü burada 15 yılım geçti. Yıllarca SASKİ personeli benim için çok değerlidir. Samsun'da sel oldu günlerce uykusuz gecelerimiz oldu. Gün oldu, çok önemli projeleri tamamlamak için büyük fedakarlıklara katlandık. Kesinlikle hiç, yorulmadık ve yılmadık. Ben arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini istiyorum. SASKİ personeli ile şimdilik vedalaşıyorum. Ama her zaman onlar benim kalbimin bir yerinde olacaklar. Onlara çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Emekliye ayrılan Coşkun Öncel,  önce makamında SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu ile vedalaştı.  Daha sonra Öncel, SASKİ Genel Müdür Yardımcıları Namık Kemal Bakoğlu ve Kemal Kaya ile daire başkanları ve SASKİ personeli ile vedalaştı. 

Yorumlar (1)
Akgençlik 1 yıl önce
Daire başkanı olan oğlu ile de vedalaştı mı?