banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Çiğdem Karaaslan Samsun'dan destek istedi

banner1357

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Canik'te Başkan Osman Genç ile birlikte seçim çalışmasında bulundu

SAMSUN HABER 14.06.2018, 09:15
Çiğdem Karaaslan Samsun'dan destek istedi
banner1353
banner1375

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi çalışmaları kapsamında Canik'te çeşitli gezi ve ziyaretlerde bulundu. 

Canik Belediye Başkanı Osman Genç ve AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler'in de eşlik ettiği Karaaslan, hem Canik Belediyesi tarafından hayata geçirilen kültür ve eğitim tesislerini gezdi, kadınlar ve esnaf ile biraraya geldi.

KADINLARLA BULUŞTU
Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsü içerisindeki 8 Mart Aile Okulu ve Eğitim Merkezi'ndeki kursiyer kadınlarla biraraya gelen Karaaslan'ın Canik'teki bir başka durağı ise kuzey Yıldızı Mahallesi'ndeki içerisindeki Hatice Hanım Konağı oldu. Burada kursiyerlerle buluşan ve kadınların çalışmalarını inceleyen Karaaslan, kursiyer kadınlarla bol bol sohbet etti. Kadınlara 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan Karaaslan, bugüne kadar yapılan hizmetlerin devamı ve daha hızlı büyüme için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi ve daha güçlü bir meclisle desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Yorumlar (0)