banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Çiğdem Karaaslan: Hedefimiz sadece kazanmak değil...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Hedefimiz bu seçimi sadece kazanmak değil, en yüksek oy oranıyla bu seçimden zaferle çıkmaktır" dedi.

SAMSUN HABER 02.03.2019, 15:17
Çiğdem Karaaslan: Hedefimiz sadece kazanmak değil...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Tekkeköy ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. 

31 Mart yerel seçimleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulunan Karaaslan, "Bir tarafta milletin 15 Temmuz'da meydanlarda kurduğu ve ortak bir Türkiye hayalinde birleşmiş iki güçlü parti, AK Parti ve MHP'nin oluşturduğu Cumhur İttifakı var. Yani ittifakın bir tarafında Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, diğer tarafında Sayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var. Türkiye ne zaman zora düşse, Türkiye'nin önünde ne zaman bir tehdit oluşsa, üzerinde ne zaman birileri karanlık planlar kursa, işte onların önünde duran iki lider var. Mesele Türkiye olunca biz birlik ve beraberlik içindeyiz, hiçbir ayrılık ve gayrılığımız olmaz. Mesele ve hedef ortak olunca, anlı şanlı bayrağımız olunca bu ittifak çerçevesinde birleştik." diye konuştu.

Karaaslan açıklamasını şu şekilde sürdürdü;


"Gerçekten adını milletten mi aldı? Adı Millet İttifakı ama benim Cumhur İttifakı'nı anlattığım gibi sizlerin gözünün içine baka baka kiminle ve neden birlikte olduklarını açıklayabiliyorlar mı? Bu ülkenin sevdasıyla birleşen sizler ve bizler, ortak geleceğimiz için birleştik. Hedefimiz bu seçimi sadece kazanmak değil, en yüksek oy oranıyla bu seçimden zaferle çıkmaktır. Bu seçimlerde Türkiye'den çıkan sonuç bizler için çok önemli. Biz ülke içinde sonuçlara bakarken bir de bizi dışarıdan izleyenler olacak. Bu, aslında bizim dışarıya karşı duruşumuzu, hükümetimize, devletimize ve milletimize karşı güvenimizi tescilleyecek, bir güvenoyu tazelemesi gibi düşünebiliriz."

Yorumlar (0)
20°
açık
Namaz Vakti 18 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09