Çiğdem Karaaslan, girişimci kadınların yanında

Samsun Haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 2. Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi'nde Samsunlu girişimçi kadınları yalnız bırakmadı.

Çiğdem Karaaslan, girişimci kadınların yanında

Samsun Haber - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaasalan, Türkiye ve dünya kadınlarını bir araya getiren '2. Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi'nde Samsunlu girişimçi kadınları yalnız bırakmadı.

Samsunlu girişimci kadınların da stant açtığı organizasyonda, 20’ye yakın ülkeden, farklı meslek gruplarından 135 girişimci kadın, 2.Uluslararası İş’te Kadın Zirvesi  kapsamında buluştu. 

Organizasyona ev sahipliği yapan AK Parti, Bakanlarıyla ve vekilleriyle girişimci kadınlarının yanındaydı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sosyal Politikalar Başkanı ve Malatya Milletvekili Öznür Çalık, AK Parti Grup Başkanvekili, Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz  ve çok sayıda Milletvekili programdan sonra girişimci kadınların fikirlerini ve ürünlerini sergiledikleri stantları gezdi.

Samsun standının göz doldurduğu organizasyonda girişimci kadınlar ve vekiller bol bol fotoğraf çektirdi.

ENGELLİ GENÇ KIZIN CUMHURBAŞKANI SEVGİSİ
Organizasyonda  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 18 yaşındaki engelli genç kız Feyza Şık’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özlemini de sona erdirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile tanıştırılmak üzere  Samsun’dan gelen engelli genç kız Feyza Şık, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşısında görünce mutluluk gözyaşları döktü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826