banner1160

Çiğdem Karaaslan, 'Bu millete artık sökmez!'

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 77. İl Danışma Kurulu Toplantısı'nda konuşan Çiğdem Karaaslan, "Dolarla kurulan oyunu, doları bozdurarak bozarız. Vallahi bu millete artık sökmez" dedi

Çiğdem Karaaslan, 'Bu millete artık sökmez!'

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Bizi, dolarla, parayla, ekonomiyle korkutamayacaklarını aslında 15 Temmuz akşamı anlamaları gerekiyordu. Dolarla kurulan bu oyunu, dolarları bozdurarak bozarız. Vallahi bu millete artık sökmez" dedi. 

AK Parti Samsun İl Başkanlığı 77'inci İl Danışma Kurulu Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezi Toplantı Salonu'nda gerçekleşti. Toplantının açılışında konuşan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, bugünden itibaren yerel seçim çalışmalarına başladıklarını, seçimlere kadar girilmedik ev bırakmadan çalışmalarına devam edeceklerini söyledi. 

DEMİRCAN: EKONOMİK SAVAŞTAYIZ
Milletvekilleri adına konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ise Türkiye’nin ekonomik bir savaş içerisinde olduğunu, bu savaştan bir ve beraber olarak çıkılacağını ifade etti. Ardından söz alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. 

'DOLAR OYUNUNU DOLARLA BOZARIZ'
Türkiye’nin bir ekonomik savaşın içerisinde olduğunu ifade eden Çiğdem Karaaslan, “Yaşanan bu ekonomik savaşın dolarla filan bir ilgisi yok. Biz bu ülke için, özgürlük, demokrasi için canından vazgeçmiş bir ülkeyiz. Kimse bizi tehdit etmesin. Bizi, dolarla, parayla, ekonomiyle korkutamayacaklarını aslında 15 Temmuz akşamı anlamaları gerekiyordu. Hala bizi tanımakta zorluk çekiyorlar. Bu aziz milletin gözü karardığında canından bile vazgeçtiklerini görmeleri gerekiyordu. O yüzden bugün yaşananlar dünyadaki herhangi bir ülke için bir şey ifade edebilir. Büyük ve güçlü Türkiye için hiçbir şey ifade etmiyor. Bugün biz bize yapılan bir saldırı varsa yine tek yürek olmasını biliriz. Dolarla kurulan bu oyunu, dolarları bozdurarak bozarız" dedi.

'BİZ İŞİMİZE GÜCÜMEZE BAKIYORUZ'
Türkiye olarak son dönemlerde oyun bozmaya alıştıklarını da söyleyen Karaaslan, "Masa başında oturup Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışanların oyununu çok bozduk. Bizi terörle ve teröre verdiğimiz mücadeleyle kısıtlamaya çalıştılar. ‘Yapmayın, gitmeyin, ne işiniz var’ dediler. Durmadık. Bizi, ülkemizi tehdit eden unsurlarla mücadele noktasında kısıtlamaya çalıştılar. Sadece bugün değil Adnan Menderes zamanından beri bizi kısıtlamaya çalıştılar. O günden bu güne çok şey değişti. Türkiye’nin bugün kazandığı özgüvene baktığımız zaman değişen sistemimizle birlikte dünyaya teknoloji üretme ve satma noktasındaki iddiamıza bakıldığında geçmişimize dönüp, ‘ne değerli ve kıymetliymişiz’ diye bir millet var karşılarında. Saat vermişler, ‘şu saate kadar şöyle yapın böyle yapın’ demişler. Vallahi bu millete artık sökmez. Bizler de o yüzden işimize gücümüze bakıyoruz” diye konuştu.
 
Toplantının sonunda il ve ilçe teşkilatı mensuplarına başarı belgeleri verildi. Toplantıya ayrıca AK Parti Samsun milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. 

Kenan KAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165