Çiğdem Karaaslan'a 'stratejik' görev!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Numan Kurtulmuş başkanlığında oluşturulan ve yerel seçimlerin 'yol haritası'nı belirleyecek 'Strateji Heyeti'nin 7 üyesi arasında yer aldı

Çiğdem Karaaslan'a 'stratejik' görev!

Genel Merkez 6'ncı Olağan Büyük Kongre ile 7'inci defa MKYK, 3 defa ise MYK listesine girmeyi başaran Çiğdem Karaaslan, başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Çiğdem Karaaslan, bu kez de yerel seçimlerin stratejisini belirleyecek heyette yer alacak.

MART 2019 HAZIRLIKLARI BAŞLADI
24 Haziran Seçimleri’nin hemen ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında seçim sonuçlarını değerlendirmeye başlayan AK Parti, gelecek yılın mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerin hazırlıklarına başladı.

ÇİĞDEM KARAASLAN, 7 ÜYEDEN 1'İ
Yerel seçim hazırlıklarına başlayan AK Parti, aday belirleme süreci tüm yoğunluğuyla devam ederken bir 'Strateji Heyeti' oluşturdu. Heyet, ilk toplantısını AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Başkanlığında gerçekleştirdi. AK Parti’nin genç ve başarılı isimlerinden Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da 'Strateji Heyeti'nin 7 üyesi arasında yer alıyor. 

YEREL SEÇİMLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ GÖREV
Aday belirleme sürecinden seçim kampanyasına kadar tüm adımların stratejisinin belirlenmesinde etkili olacak heyet, yerel seçimlerin mutfağında olacak. Karaaslan’ın da aralarında olduğu heyet, yerel seçimlere yönelik çalışmaların her aşamasını izleyecek ve yol haritalarının oluşturulmasında 'sorumlu' konumunda olacak. 

BAŞKAN ERDOĞAN'IN HEDEFİ
Yereli, siyasetin önemli bir parçası olarak gören AK Parti’nin, 2019’un mart ayında yapılacak seçimlere özel önem verdiği ve hummalı bir çalışma içinde olduğu biliniyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği, bütün belediye başkanları ve adayların hedef olarak gördüğü 'gönül belediyeciliği' anlayışının yerelde tam anlamıyla yansımasını bulabilmesi, milletin önüne en doğru adayın çıkarılması hususunda Strateji Heyeti’ne çok büyük görev düşüyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127