banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Çiğdem Karaaslan: 31 Mart gecesi zafere imza atacağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Türkiye genelinde bugüne kadar alışık olduğumuz tablonun daha da ötesinde bir başarıyla 31 Mart gecesi bir zafere daha imza atmayı hedefliyoruz." dedi.

SAMSUN HABER 16.03.2019, 15:11 16.03.2019, 15:16
Çiğdem Karaaslan: 31 Mart gecesi zafere imza atacağız
banner1343

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir ve Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin ile birlikte Atakum'da seçim çalışmalarına katıldı.


Vatandaşlarla bir araya gelen Karaaslan burada yaptığı konuşmada, "Muhalefet dedi ki 'Bu yerel seçim. Neden yerel konular ön planda değil de genel konulardan bahsediyorsunuz? Neden tehditlerden bu kadar çok bahsediyorsunuz? Neden Türkiye düşmanlarına bu kadar vurgu yapıyorsunuz? Ama bugün geldiğimiz noktada ne kadar haklı olduğumuz bir kez daha ortaya çıktı." dedi.

Son bir haftada yaşanan gelişmelere bakılması gerektiğini ifade eden Karaaslan, "Madem yerel seçimin sonuçları bir belediye başkanı seçmekten ibaretti, o zaman Avrupa Parlamentosu, 'Müzakereler durdurulsun' açıklamasını neden yaptı? Neden İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve oğlu, Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, tehditkar açıklamalar yapmaya başladı? Neden bizi acıya boğan Yeni Zelanda saldırısındaki silahın üzerinde 607 yıllık intikamın notları vardı? Şimdi biri gelsin bana desin ki, 'Bu sadece yerel seçim'. Seçime 15 gün kala bütün dünyanın tekrar Türkiye karşısında harekete geçtiği malum. Dolayısıyla oyun büyük." diye konuştu.

Cumhur İttifak karşısında Türkiye düşmanlarının birlik olduğunu açıklayan Karaaslan, "Karşı cephenin içinde kim var bilmiyorum ama kim yok ki... Çünkü amaç tek: (AK Parti gitsin de bir güç kaybetsin de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir gitsin, gerisine sonra bakarız). Art niyetlilerine asla fırsat vermeyeceğiz. O yüzden bu seçimler büyük önem taşıyor." şeklinde ifade etti.

"31 Mart gecesi zafer imza atacağız" diyen Karaaslan, "O haritayı yalnızca biz heyecanla beklemeyeceğiz. Bütün çeteler, gruplar ve örgütler de bekliyor. Dış dünya, hepsi bekleyecek. Türkiye genelinde bugüne kadar alışık olduğumuz tablonun daha da ötesinde bir başarıyla 31 Mart gecesi bir zafere daha imza atmayı hedefliyoruz. Türkiye artık dünyada mazlum coğrafyaların korunaklı limanı. Onların sesini duyan tek bir lider, Sayın Recep Tayyip Erdoğan için hedefliyoruz. Çünkü onların bize ihtiyacı var." dedi.

Karaaslan, İngiltere'de yine bir camide saldırı gerçekleştirildiğini belirterek "Yine mazlum insanlara karşı yapılan bir saldırı. Dün Yeni Zelanda'daki terör saldırısını lanetliyoruz. Bir daha böyle olayların yaşanmasını istemiyoruz ama görünen o ki maalesef bu tür eylemler devam edecek. İşte o yüzden iri olmalıyız, diri olmalıyız, hep birlikte Türkiye olmalıyız." diye konuştu.

Yorumlar (0)
14°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09