banner1258

Çiğdem Karaaslan: '2019 gelecek yüz yıla istikamet çizecek'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Samsun'un evlatları olarak bizler, 2019'da gelecek yüz yıla istikamet çizecek yeni başlangıçlar için hazırız" dedi.

Çiğdem Karaaslan: '2019 gelecek yüz yıla istikamet çizecek'
banner1259


AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın 6. Olağan Kongresi için Yaşar Doğu Spor Salonu'nda yerini alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, kongre öncesinde partililere hitap etti.  Karaaslan, konuşmasına sınır ötesindeki Afrin'de vatan savunmasında olan Mehmetçik'e selam göndererek başladı. 

'CESUR, KARARLI LİDERİMİZ VAR'
Davanın büyük, yolun çetin olduğunu dile getiren Karaaslan, "Hamdolsun, bu kutlu dava yolunda sizler gibi inançlı, sizler gibi azimli, fedakar yol arkadaşlarımız var. Hamdolsun, Türkiye'yi büyük ve güçlü ülke yolunda kararlılıkla ileri taşıyan, inandığı yoldan asla geri adım atmayan cesur, kararlı liderimiz var." dedi.

TÜRKİYE 'UMUT' DEMEK
Salonun coşkusu ve kalabalıklığını işaret ederek, Samsun'un 2019 seçimlerine hazır olduğunu söyleyen ve AK Parti'nin üyesi olmanın tarihi sorumluluğu bulunduğunu belirten Karaaslan, "Bugün Türkiye Avrupa'nın ortalarından Afrika'nın derinliklerine kadar, milyonlarca kardeşimizin göğsünde çarpan geleceğe dair tüm umutları demek.  Çünkü bugün Türkiye bu coğrafyada yaşanan acıların, semaya açılan ellerin ve dillerden eksik olmayan duaları demek. Çünkü Türkiye savaştan kaçan çocukların umudu demek" diye konuştu.
 
2019'A YENİ BAŞLANGIÇLAR İÇİN HAZIRIZ
Karaaslan son olarak sözlerini şu şekilde sürdürdü:

"Burası vatan sağolsun diyen yürekli babaların, köz olan yüreğini vatan aşkıyla kovalayan anaların, nereye diye sorulduğunda, düğüne gidiyorum diyen kahraman evlatların yurdu, burası Anadolu. Bundan 100 yıl önce yaktığı meşaleyle anadoluyu aydınlatan, sahip olduğu mücadele ruhuyla, Anadolu'ya ilham olan şehrin, Samsun'un evlatları olarak bizler, 2019'da gelecek yüz yıla istikamet çizecek yeni başlangıçlar için hazırız."

YENİ BAŞKANA BAŞARILAR DİLEDİ
"Kuruluşlarımızdan bugüne kadar bu davaya, partimize hizmet eden, tüm il başkanlarımıza, tüm milletvekillerimize, partimizin her kademesinde görev almış dava arkadaşlarımıza şükranlarımızı sunuyor, görevi devralacak, Hakan Karaduman başkanımıza ve yönetim kuruluna bir kez daha çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum."

Ali BİROL

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148