banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

CHP'li  Şenel'den istifa çağrısı

banner1357

CHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Murat Şenel, CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel'i istifaya davet etti

SAMSUN HABER 21.02.2019, 18:12
banner1353
banner1375

31 Mart seçimlerinde CHP'den İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Murat Şenel düzenlediği basın toplantısında CHP İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel ve CHP İl yönetimini başarısızlıkla suçlayıp, istifaya davet etti.

YÖNETİM KURULU KANDIRILDI
İlçe Başkanı Fatih Türkel tarafından çalışma programı ve çalışma ekibi taleplerinin de geri çevirildiğini iddia eden Şenel, "Yönetim kurulu toplantılarında 3 aday adayı daha olduğu ilçe başkanı Fatih bey tarafından defelarca ifade edilmiştir. Ancak bu 3 adayın kim olduğu, niçin açıklanmadığı ve hatta bu kişilerin aday adayı olduklarından haberdar olup olmadıkları da soru işaretidir. Benim tahminim bu adaylar üzerinden algı operasyonu yapılmak istenmiştir. Yapılan tüm hamleler meclis üyeliliği listesinde de bir yenilgi olarak kendini gösteriyor. 3 adaydan biri CHP adayı olmuştur. CHP'nin temsil hakkı elinden alınmıştır" diye konuştu.

GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇIN
CHP yönetiminin isitifaya davet eden Şenel, "Stratejik hatalar yaparak CHP'ye zarar veren İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel ve ekibi CHP'ye ve Millet İttifakı'na zarar vermektedir. Onlara düşen onurlu bir şekilde istifa etmeleridir. Başarısızlığa sebebiyet veren il ve ilçe yönetimini gençlerin önünü açmak için istifaya davet ediyorum. Partimin vereceği her göreve hazırım" diye konuştu.

Haber:Ekrem ASLAN 

Yorumlar (0)