banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

CHP'li Metin Burma Atakum'a aday olacak mı?

banner1357

Eski Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, partisinden Atakum için bir aday adaylığı müracatında bulunmadığını belirterek,  "Uzun yıllar belediye başkanlığı görevinde bulunan bir isim 'ben yeniden adayım' diyerek ortalığa çıkmaz" dedi 

SAMSUN HABER 16.11.2018, 08:41 16.11.2018, 08:42
CHP'li Metin Burma Atakum'a aday olacak mı?
banner1353
banner1375

Samsun'da 15 yıl belediye başkanlığı yapmış olan eski Atakum Belediye Başkanı Metin Burma, 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde yeniden aday olup olmayacağıyla ilgili olarak Samsun Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Burma, "Partimden Atakum için bir adaylık müracatı talebinde bulunmadım. Bulunan güzel arkadaşlarımız var. Partimiz kamuoyu yoklaması yapar, bana da ihtiyaç duyulursa, o zaman ne olur, ne biter diye bir düşünür değerlendiririm" dedi.

KAMUOYU İSTERSE...
15 yıl belediye yapmış bir isim olarak adaylık talebinde bulunmadığını söyleyen Burma, "Uzun yıllar belediye başkanlığı görevinde bulunan bir isim 'ben yeniden adayım' diyerek ortalığa çıkmaz. Kamuoyuna bakılır, parti de değerlendirmelerini yapar, kamuoyu böyle bir talepte bulunuyorsa, parti de kamuoyundan bu talebi alıyorsa, buradan bana da görev düşüyorsa o zaman bunu değerlendiririm. Zira Atakum benim çok önem verdiğim bir yerdir" dedi.

ATAKUM'A ÖMRÜMÜ VERDİM
Atakum'a ömrünü verdiğini söyleyen Burma, "Son zamanlarda Atakum çok kan kaybetti. Buna rağmen Türkiye yüksek insanlık gelişmişliği açısından, Atakum'un 30 şehir arasında dereceye girmesi, tabiki benim açından da gurur vesilesidir. Çünkü buraya, ben bir ömür verdim, iyi şeyler yapmaya çalıştım" diye konuştu. 

Atakum'daki aday adayı sayısının fazla olmasıyla ilgili ise Burma, "Aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Atakum'a sahip çıkma isteklerini de teşekkürle karşılıyorum" dedi.

HABER: Ali BİROL

Yorumlar (2)
Gerçekler 1 yıl önce
2009-2014 arası neredeyse hiç birşey yapmayıp, icraatlarım diye eski icraatlari millete yutturmaya çalışan bir adamsın, vesselam.
Gerçek 1 yıl önce
2009-2014 arası neredeyse hiç birşey yapmayıp, icraatlarım diye eski icraatlari millete yutturmaya çalışan bir adamsın, vesselam.