banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Çarşamba halkına göre 24 Haziran seçimleri: Türkiye refaha kavuştu

24 Haziran seçimleriyle ilgili kesin sonuçların açıklanmasının ardından Çarşambalılar seçim sonuçlarıyla ilgili, "Beklediğimiz bir sonuç oldu, Türkiye refaha kavuştu" yanıtını verdi.

SAMSUN HABER 08.07.2018, 16:12 09.07.2018, 12:27

Samsun Canlı Haber TV ve Samsun Gazetesi'nin ortaklaşa sürdürdüğü 24 Haziran seçim değerlendirmelerinin bu kez durağı Çarşamba İlçesi oldu. Çarşambalılar, mikrofonlarımıza 24 Haziran seçim sonuçlarına ilişkin bakın nasıl değerlendirmelerde bulundu?

SEÇİMLER İYİ GEÇTİ
Arif GÜN: Seçimler iyi geçti. Bundan sonra iş, güç her şeyi bekliyoruz. Şu anda durumlar biraz kritik. Diyecek bir şey yok.

DÜNYAYA YENİDEN GÜNEŞ DOĞDU
İdris GÜÇ: Beklediğimiz oldu. Türkiye refaha kavuştu. Dünyaya güneş doğdu tekrar. Çok şeyler daha yapılacak, çok şeyler daha düzelecek. Çok memnunuz Allah razı olsun.

OLMASI GEREKEN OLDU
Mervenur YALÇIN: Sonuçlar güzeldi, olması gereken oldu. Aynı şekilde devam eder ve bundan sonrası daha da güzel olur.

HUZUR, GÜVEN, İSTİKRAR BEKLİYORUZ
Ali GÖK: Bize göre iyi geçmedi. Benim dediğim olmadı. İnşallah hayırlısı olur. Huzur, güven, istikrar bekliyoruz. Güvenin olmadığı yerde bir şey olmaz. Atatürk; ‘Türk, öğün, çalış, güven’ demiş. Önce öğüneceksin, ‘ben varım’ diyeceksin. Ondan sonra çalışacaksın, ondan sonra güveneceksin.

İYİ ŞEYLER BEKLİYORUZ
Salih KEMENT: Çok şükür hükümet kuruldu. Bundan sonra iyi bir yönetim olacağını, iyi bir düzenleme olacağını bekliyorum. Türkiye Cumhuriyeti bizim milletimiz, bizim hükümetimiz, iyi şeyler bekliyorum.

UFKUMUZ AÇIK
Mustafa ÖZER: Seçimler çok güzel geçti. İleride rahatlık, huzur, mutluluk görünüyor. Ufkumuz açık. Seçim sonuçları beklediğimiz gibi olmadı. AK Parti bir milletvekili kaybetti. 6’ydı 5’e düştü. AK Parti kaybetti.

Röportaj: Yaşar KARAMAN - Mehmet Emin COŞKUNDERE

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!