banner1320

Canik'ten 'Şehitlere Dua' gecesi

Samsun Haber: Canik Belediyesi Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan askerler için Dua Gecesi düzenliyor. Başkan Osman Genç, Samsunluları 15 Şubat Perşembe akşamı Canik Kültür Merkezi'ndeki anlamlı geceye davet etti

Canik'ten 'Şehitlere Dua' gecesi
banner1314

Samsun HaberCanik Belediyesi, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda yaşamını yitiren askerler için "Şehitlere Dua Gecesi' düzenliyor. Canik Kültür Merkezi'nde 15 Şubat Perşembe günü saat 19.00'da düzenlenecek gecede, vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitler, Dua Gecesi ile yad edilecek. 

KASİDELER DE OKUNACAK
Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayacak programda, vatan savunması sırasında şehit düşen askerlerin ruhuna dualar okunacak. Kasidelerin de okunacağı gecede eski İl Müftüsü ve OMÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hayrettin Öztürk de duayı gerçekleştirecek.

Belediye Başkanı Osman Genç, "Devletimizin meşru müdafaa hakkı olarak başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'nın tek hedefi bölgeyi kana bulayan, mazlumlara zulmeden eden ve ülkemizi tehdit eden terör örgütleri ve teröristlere karşıdır. Askerlerimiz orada mücadele ederken, arkalarında da büyük bir dua ordusu var. Bizler de inşallah ordumuzun muzaffer olması ve şehitlerimiz için hep birlikte dua edeceğiz" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300