banner1589

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Canik'te karar halkın!

Samsun'un Canik İlçesi'nde Belediye Başkanı Osman Genç, Halk Günü'nde vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

Samsun Haber 02.05.2017, 18:28 02.05.2017, 18:30
720
Canik'te karar halkın!

Samsun Haber - Halk Günü sayesinde ilçe halkının yönetime ortak olmasını sağlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, tespit ettiği sorunlara anında müdahale ederek çözüm için belediyenin ilgili birimlerini harekete geçirmeye devam ediyor. 

VATANDAŞ KARAR VERİYOR
Canik'i halkla birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Genç, "Gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dahil ederek onlar için hizmet üretiyoruz" dedi.

OTURAN VE BİLİNEN SİSTEM
Halkla buluşmalarının kendilerini mutlu ettiğini ifade eden Başkan Genç, "Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Bu noktada artık Canik'te oturan ve bilinen bir sistem var. Her hafta Salı günü tam buradayım. Vatandaşlarımız randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini iletebilme imkanı buluyor. Biz de birim müdürlerimizle birlikte birinci ağızdan halkın sıkıntı ve beklentilerini almış oluyoruz. Hiçbir zaman halkımızla aramızda kapılar, duvarlar olmadı. Projelerimizde de 'ben yaptım oldu' demedik, vatandaşlarımızın da fikrini alarak, her zaman şeffaf yerel yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (1)
Veli 4 yıl önce
Başkan birazda borç gününde esnafla buluşsun dinlesin Sıkıysa