banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Canik'te altyapı parıldıyor

banner1357

Alt yapı çalışmalarını yoğun tempo devam eden Samsun Canik Belediyespor, küçükler kategorisinde kulüp ve okul sporlarında zirveyi gözüne kestirdi

SAMSUN HABER 25.10.2018, 15:29
Canik'te altyapı parıldıyor
banner1353
banner1375

HEDEF ŞAMPİYONLUK
Samsun Canik Belediyespor'da küçük kızlar kategorisinde mücadele edecek B Takımı sporcuları, antrenmanlarını Alt Yapı Sorumlusu Mehmet Küntüşlü nezaretinde sürdürüyor. Tamamı Fatih Temiz Ortaokulu'nda eğitimini sürdüren Mavi-Beyazlı basketbolcular, Canik Mehmet Can Öztürk Spor Salonu'nda haftanın üç günü çalışıyor. Hem kulüp hem de okul sporlarına hazırlandıklarını belirten Mehmet Küntüşlü, "Geçtiğimiz yıl okul takımında Türkiye üçüncüsü olduğumuz ekip ile bu yıl şampiyonluğu hedefliyoruz." dedi.

YENİ YETENEKLER YOLDA
Küntüşlü, Samsun basketboluna yeni yetenekler kazandırmak için çalıştıklarını belirterek, "Altyapıda özellikle 2008-2010 doğumlu kız çocuklarımızın üzerinde daha fazla duruyoruz. Onlar bizim geleceğimiz. Okullarda ve kulüplerde Samsunumuzu en iyi şekilde temsil ederek ve son beş yılda olduğu gibi bu yılda Türkiye derecesi yapmak istiyoruz. Aynı zamanda geçtimiz senelerde olduğu gibi bu yılda milli takıma sporcular göndermek ana hedefimiz" dedi.


 

Yorumlar (0)