banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Bölgesel turizm canlanacak - Samsun Haber

banner1357

Tokat TSO Başkanı Ali Çelik'i ağırlayan TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yılmaz Uzunlar, en temel hedeflerinin bölgesel turizmi canlandırmak olduğunu ifade etti.

SAMSUN HABER 08.11.2019, 18:10 08.11.2019, 18:51
Bölgesel turizm canlanacak - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik, TÜRSAB Batı Karadeniz (Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yılmaz Uzunlar'ı ziyaret etti. Tokat İl Özel İdaresi Turizm Tanıtım Müdürü Seyit Ali Kindan ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette, SAMTİAD Başkanı Mustafa Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ

Başkan Uzunlar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Tokat TSO Başkanı Ali Çelik, "Turizm önemli bir gelir kaynağı. Biz de Tokat'ta turizmi geliştirmek, 6 bin yıllık tarihi, 14 medeniyete ev sahibi yapan ve bu kültürleri ve eserleri hala canlı olarak yaşatan önemli bir destinasyon olan Tokat'ın turizmini geliştirmek, tanıtımını yapmak ve ziyaretçi sayısını artırmak için bir dizi çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımızda turizm acentelerinin katkısı ve desteği çok büyük" dedi.

DESTEĞE HAZIRIZ

Ziyaretten duyduğıu memnuniyeti dile getiren Başkanı Uzunlar  "TÜRSAB olarak bölge ve illerimizin turizmlerinin gelişmesine, tanıtımına, altyapı çalışmalarının hızlandırılmasına elimizden geldiğince katkı sağlamaya hazırız. İlk etapta Türkiye genelinde önemli acente yetkililerini Tokat'a getirerek bilgilendirme çalışması yapmayı planlıyoruz. Başkanımız ve Tokat'ın yetkilileri ile yapılacak her çalışmaya destek vermeye hazırız" diye konuştu.


 

Yorumlar (0)