banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Birlikte başarılacak - Samsun haber

banner1357

Samsun'da 23 Şubat'ta yapılacak kongrede favori aday olarak gösterilen ve bu anlamda hazılık çalışmalarını sürdüren Fatih Türkel, ilçe turlarına başladı. İlk olarak Kavak ve Ladik'te partililer ve vatandaşlarla buluşan Türkel Çetaş işçilerini de unutmadı

SAMSUN HABER 04.02.2020, 16:28
Birlikte başarılacak - Samsun haber
banner1353
banner1375

CHP'nin 23 Şubat'ta yapılacak il kongresinde, eski İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel de il başkanlığına aday olmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu kapsamda ilçe turlarına başlayan Türkel,  Kavak ve Ladik İlçelerinde partililer ve vatandaşlarla buluştu.   CHP Kavak İlçe Başkanı Recep Bektaş ve Ladik İlçe Başkanı Necati Akdemir'le de görüşen Türkel, çalışmalarla ilgili bilgi alırken öneri ve eleştirileri de dinledi.

KAVAK VE LADİK İLE BİRLİKTE
Atakum Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılacak olan CHP il kongresi için favori aday olarak gösterilen Fatih Türkel, yaptığı açıklamada, " Kavak ve Ladik ilçe örgütlerimizi ziyaret ettik. Ardından ilçe örgütlerimiz ve delagasyonlarımızla, direnişteki Çetaş işçilerini ziyarette bulunduk. Destek ve ilgilerinden dolayı başta ilçe başkanlarımız ve yönetim kurullarına teşekkürlerimi sunarım. Birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.

ÇETAŞ İŞÇİLERİNİ UNUTMADI 
Fatih Türkel ayrıca Kavak’ta bulunan Çetaş Cam Fabrikası'nda sendikalı oldukları için işten atılan işçilerin direnişine destek verdi. OSB girişinde günlerdir direnişte olan işçilerle sohbet eden Türkel, işçilerin yanında olduğunu ifade etti.


Dilber BAHADIR 


 

Yorumlar (0)