banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Bedirhan ile Elif'in mutlu günü

banner1357

İlkadım Belediyesi eski MHP Meclis Üyesi Erdal Türker ve Şengül Türker çiftinin oğulları Bedirhan ile Süheyda-Uğur İbrahimbaş çiftinin kızları Elif, muhteşem bir törenle hayatlarını birleştirdi. Çiftin nikahını kıyan Başkan Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tavsiyesini hatırlatıp, "Allah verdikçe çocuk bakmaktan kaçınmayın" dedi.

SAMSUN HABER 17.09.2019, 09:54
Bedirhan ile Elif'in mutlu günü
banner1353
banner1375

İlkadım Belediyesi eski MHP Meclis Üyesi ve iş insanı Erdal - Şengül Türker çiftinin biricik oğulları Bedirhan ile Süheyda-Uğur İbrahimbaş çiftinin biricik kızları Elif, Lovelet AVM'de bulunan Dünya Wedding Port'ta düzenlenen törenle dünyaevine girdi. 

MUTLU GECENİN ŞAHİDİ OLDULAR
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in kıydığı nikahın şahitliklerini İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun İl Başkanı İbrahim Mert Bahar, İbrahimbaş ve Türker ailelerinin yakın dostları yaptı. Başkanlar genç çifte Kur'anı Kerim ve Türk Bayrağı hediye edip, mutluluklar diledi.  

ÇOCUKTAN KAÇINMAYIN
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kendisinin 5 evladının olduğunu ve 9 kardeş olduklarını söyledi. Demir, çiçeği burnunda çifte evlilik hakkında nasihatlerde bulunarak, ''Sizlere Cumhurbaşkanımızın tavsiyesini hatırlatıyorum. İnsan hayatının en önemli meyvesi hayırlı evlatlardır. Siz de Allah verdikçe çocuk bakmaktan kaçınmayın" diye konuştu.

YOĞUN KATILIM 
Törene, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Samsun İl Başkanı İbrahim Mert Bahar, Yusufiyeli Ülkücüler Teşkilatı Genel Başkanı Ahmet Yılmaz, Başkan Yardımcısı Adem Şahin, iş insanları ile çok sayıda davetli katıldı. 

Emir Dursun AKAR

Yorumlar (0)