banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Batur'dan Tok'a tam destek

Eski Gazi Belediye Başkanı Nihat Batur, İlkadım Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Erdoğan Tok’a desteklerinin süreceğini söyledi

SAMSUN HABER 20.02.2019, 11:57
Batur'dan Tok'a tam destek

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Başkan Adayı Erdoğan Tok, eski Gazi Belediye Başkanı Nihat Batur ile bir araya geldi. Samimi bir ortamda geçen görüşmede Tok, “İlkadım için hizmet eden büyüklerimizle istişare içerisindeyiz. Hizmetlerimiz için vatandaşımızdan destek bekliyoruz” dedi. 

HİZMET EDENLERLE BİRLİKTEYİZ
Seçim çalışmalarının yolunda ve çok iyi gittiğini belirten Tok, “Görmüş olduğunuz gibi ben buradaki belediye başkanlığım süresi içinde geçmiş iki dönemde Samsunumuza, İlkadımımıza hizmet eden büyüklerimizle birlikte her zaman istişare içinde olmayı, ilişkilerimi sağlam tutmaya çalıştım. Nihat abi de onlardan birisi. Ben her zaman Nihat başkanın tecrübelerinden faydalanan birisiyim. Bunu da önemsiyorum. Özellikle Derebahçe Mahallesi’nin alt yapısında önemli katkıları oldu, biz de bu alt yapıyı üst yapıya taşımanın peşindeyiz. Her dönemin kendi içinde önemli hizmetleri olmuştur. Ben inanıyorum ki Nihat başkanın da kendi zamanında önemli hizmetleri olmuştur. Nasip olursa önümüzdeki dönem içinde vatandaşımızdan destek bekliyoruz.  Ayrım yapmadan herkese eşit davranmanın mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

HİZMETTE BAŞARILI
Başkan Tok ile aralarındaki dostluk bağının çok güçlü olduğunu ifade eden eski Gazi Belediye Başkanı Nihat Batur ise, “Erdoğan başkanın çalışmaları izliyorum. Güzel çalışmaları var ve sağ olsun ne zaman telefon açsam cevap veriyor. Ben baştan beri söylüyorum, beni hiç kırmaz, zaten benim kişisel hiçbir talebim olmaz. Vatandaşların taleplerini kendisine iletirim, kendisi de ilettiğim talepleri yerinde bulursa hizmet eder. Önemli olan Samsun’a hizmet etmek. Gördüğüm kadarıyla başarılı hizmet ediyor” dedi.

ZOR İŞ BUNLAR 
Vatandaşı memnun etmenin zor olduğunu ifade eden Batur, “Zor iş bunlar, vatandaşı memnun etmek çok zor. Gecesi gündüzü olmayan bir iş ama sayın başkan da gecesini gündüzüne katmış, koşturup duruyor. İnşallah ileri ki zamanlarda tekrar hizmetlerine devam eder. Kendisi genç delikanlı gibi duruyor. Ben hep söylüyorum bunlar hep gençlerin işi gençler devam etsin” diye konuştu.

Haber:Pınar UZUN

Yorumlar (0)