banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Başkanlardan ortak açıklama: İttifakın zarar görmesine izin vermeyiz - Samsun Haber

banner1357

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, "Cumhur İttifakı'nın temelleri, milli mücadelenin başlangıç şehri Samsun’da çok daha sağlam. Samsun’da, Cumhur İttifakı'na zarar verecek söylem, eylem ve polemiğe, kötü niyetli yaklaşımlara izin vermeyiz" dedi.

SAMSUN HABER 13.11.2019, 14:11 13.11.2019, 14:23 Ahmet Dirim
Başkanlardan ortak açıklama: İttifakın zarar görmesine izin vermeyiz - Samsun Haber
banner1353

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu ile MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve her iki partinin İl Başkan yardımcıları, Samsun İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Rasim Kaplan ve üyelerle kahvaltı programında biraraya geldi. Samimi bir havada gerçekleşen programda, konuşan Başkan Ersan Aksu, "Samsun'da arıcılık faaliyetlerinin çok daha iyi duruma gelmesi konusunda yapılacak çalışmalarla ilgili sizlerin de düşüncelerini alarak, sektörün daha da canlanması konusunda gerekli adımları hep birlikte atacağız" ifadelerini kullandı. 

POLEMİKLERE İZİN VERMEYİZ
Cumhur İttifakı'nın Samsun'da emin adımlarla yoluna devam ettiğini dile getiren Aksu ve Karapıçak, yayımladıkları ortak mesajda şu ifadelere yer verdi: "İttifakımız; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin liderliklerinde; ülkemizin menfaatlerini, milli birlik ve beraberliğimizi esas alan bir anlayışı ifade etmektedir. 'Beka' dediğimiz bu süreçte esas olan, kişiler ve olaylar değil, milletimizin menfaatleridir. Cumhur İttifakı'nın temelleri, milli mücadelenin başlangıç şehri olan Samsun’da çok daha sağlamdır. Cumhur İttifakı; çıkara, al-ver sürecine dayalı bir olmadığı gibi masa başında da kurulmadı. Bu bağlamda Samsun’da, Cumhur İttifakı'na zarar verecek söylem, eylem ve polemiğe, kötü niyetli yaklaşımlara izin vermeyiz.
Cumhur İttifakı'nın tarihi görev ve sorumluluklarını omuzlarımızda hissederken, ülke için adına 'beka' dediğimiz bu süreçte anlık olaylar ve durumların hiçbir önemi olmadığı gibi, ittifaka zarar vermesine de izin vermeyiz ve vermeyeceğiz."

Yorumlar (0)
13°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 12 Aralık 2019
İmsak 06:12
Güneş 07:44
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40