banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Başkan Zihni Şahin, Gülsan esnafıyla buluştu

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Gülsan Sanayi Sitesi esnafı ile buluştu, "Sanayi sitemizin taşınması yönündeki çalışmalarımız hız kazandı" dedi

SAMSUN HABER 19.11.2018, 13:12
Başkan Zihni Şahin, Gülsan esnafıyla buluştu
banner1353
banner1375

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi. Başkan Zihni Şahin, Gülsan Sanayi Sitesi'nin taşınması yönünde çalışmaların hız kazandığını açıkladı.

Başkan Zihni Şahin, Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleri kahvaltıda bir araya geldi. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler'in de yer aldığı kahvaltıda Başkan Zihni Şahin, kısa konuşmasında önemli mesajlar verdi.

'DERDİ OLAN BİZE GELİRDİ...'
Sözlerine, "Hiçbir zaman bana oy versinler diye adım atmadım" diyerek başlayan Zihni Şahin, "Yapım geregi insanları seviyorum. Lise zamanımızda bile cemiyet hayatımızda dahi derdi olan bize gelirdi. Önümüzdeki süreçte görev verilirse hep beraber Samsun'u elimizden geldiğince güzelleştireceğiz, kalkındaracağız, büyüteceğiz. Bu şehrin her türlü potansiyel var. Önemli olan potansiyelleri değerlendirmek" ifadelerini kullandı.

'YOĞUN ÇALIŞMA İÇERİSİNDEYİZ'
Gülsan Sanayi Sitesi'nin bulunduğu yerden başka bir yere taşınması için başlatılan çalışmaların hız kazandığını da açıklayan Başkan Şahin, kooperatif üyeleri ve esnafa, "Sizler de kooperatif kurarak bize yardımcı oldunuz. Bundan sonraki sürecin daha hızlı ilerlemesi için daha yoğun bir çalışma içinde olacağız. Bunu hep birlikte yapacağız. Sizler için elimden gelen ne varsa canla başla yapacağımın sözünü veriyorum" dedi.

BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN'E TEŞEKKÜR
Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Eyüp Aydın ise, "Başkanımıza bizlere gösterdiği yakın ilgi, verdiği destek nedeniyle teşekkür ediyoruz. Gülsan Sanayi Sitesi sorununu hep birlikte çözmek mücadele veriyoruz. Bunu hep birlikte başaracağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Kasım 2019
İmsak 05:53
Güneş 07:22
Öğle 12:25
İkindi 14:56
Akşam 17:19
Yatsı 18:43