Hilas Otel

Çelik İnşaat

Başkan Zihni Şahin'den 53'üncü yıl mesajı 'Güzel günler yakında'

Samsunspor'un 53'üncü Kuruluş Yıldönümü mesajı yayınlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunspor'un hak ettiği mutlu günlere ulaşacağını söyledi

Başkan Zihni Şahin'den 53'üncü yıl mesajı  'Güzel günler yakında'

Samsunspor'un son zamanlarda yaşadığı büyük değişim ve hareketlilik hakkında açıklamalarda bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Öncelikle 53'üncü Kuruluş Yıldönümünü tüm kalbimle kutluyorum. Samsunspor, hak ettiği mutlu günlere ulaşacağına gönülden inanıyorum" dedi.

'SAMSUN'UN MARKASI, SAMSUNSPOR!'
Samsunspor'un, Samsun'un dışa açılan can damarı olduğunu belirten Başkan Şahin, "Samsun'un markası Samsunspor'un başarısı için ter döken tüm sporculara, başarı için emek harcayan teknik heyete ve kulüp yöneticilerine, şartlar ne olursa olsun takımlarını asla yalnız bırakmayan cefakâr ve vefakâr Samsunspor taraftarlarına, sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum. 1989 yılında yaşadığımız elim kazada hayatını kaybedenleri de bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum" şeklinde konuştu.

'TARİHİ ANLARI TEKRAR YAŞAYACAĞIZ'
Sonrasında İsmail Uyanık'ın başkanlığında kurulan yeni yönetim hakkında konuşan Şahin, "Samsunspor, yeni başkanı ve yöneticileri ile tüm kalbimle inanıyorum ki eski günlerine geri dönecektir. Samsunspor, fazlasıyla hak ettiği mutlu günlere ulaşacak, köklerinden gelen başarı gelenekleri ve zafere olan inancı ile başta Samsunlu hemşehrilerim olmak üzere tüm sporseverlere gurur duyacakları tarihi anlar yaşatacaktır" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER