banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Başkan Tok’a duygulandıran hediye

banner1357

Samsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, STK ziyaretleri kapsamında ziyaret ettiği Anadolu Gençlik Derneği’nde aldığı hediyeyle duygusal anlar yaşadı

SAMSUN HABER 12.12.2017, 16:52
Başkan Tok’a duygulandıran hediye
banner1353
banner1375

Samsun Haber - İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından gerçekleştirilen STK ve dernek ziyaretlerinde samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbetlerle hem Başkan Tok belediye çalışmaları hakkında bilgi veriyor hem de STK ve derneklerin talepleri ve çalışmalarını dinliyor. Ziyaretler kapsamında son olarak Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun ve Dernek Yöneticileriyle buluşan Başkan Tok, aldığı hediyeyle duygusal anlar yaşadı.

24 YIL ÖNCEYE GÖTÜREN FOTOĞRAF
Milli Gençlik Vakfı çatısı altında özellikle üniversite öğrencilerine yurt imkanı ve eğitimlerine destek sağlamanın yanı sıra gençlerin manevi ve milli duygularının geliştirilmesi için hizmetler veren Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun, "İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a ziyaretleri için teşekkür ederim. Ancak bu teşekkürün ötesinde bu ziyaretin bizler için duygusal bir anlamı da var. 1993 yılında Milli Gençlik Vakfı Samsun Şube Başkanlığı sırasında, şuan içerisinde bulunduğumuz binanın yapımındaki emeklerini biliyoruz ve 24 yıldır bu binada gençlerimiz yurt hizmeti almaya devam ediyor. O günlerden bu güne kadar Samsun ve özellikle gençlerimize farklı görevlerle hizmet etmeyi sürdüren İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a kendisinin de bilmediği bir hediyeyi, 1993 yıl yılında çekilmiş fotoğrafını taktim etmek istiyoruz. Hem vakıf başkanlığı sırasında vakfımıza hem de Belediye Başkanlığı sırasında İlkadım’a yaptığı hizmetler için teşekkür ederiz" dedi.

DUYGULANDIRAN HEDİYE
Aldığı hediye karşısında duygulanan ve çok mutlu olduğunu belirten Başkan Tok, "Şu an içerisinde bulunduğumuz bina adeta bizi yıllar öncesine götürdü. 1993 yılında büyük bir çaba ve mücadele ile bu binayı atıl bir durumdan, Türkiye’nin her şehrinden Samsunumuza gelmiş genç kardeşlerimizin yuvası haline getirmiştik. O günlerden bu günlere gençlerimiz ve geleceğimizin teminatı yavrularımız için imkanlar sunmaya çabalıyoruz" diye konuştu.

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 16 Aralık 2019
İmsak 06:15
Güneş 07:47
Öğle 12:35
İkindi 14:53
Akşam 17:14
Yatsı 18:41