Hilas Otel

Çelik İnşaat

Başkan Tok, Samsunlu Afrin şehidini unutmadı

Afrin'de Zeytin Dalı Harekâtı'nda 10 Şubat 2018 tarihinde şehit olan Piyade Uzman Çavuş Burak Akalın için Mevlid-i Şerif Programı düzenlendi

Afrin'de Zeytin Dalı Harekâtı'nda 10 Şubat 2018 tarihinde şehit olan Samsunlu Piyade Uzman Çavuş Burak Akalın için Ulugazi Toki Konutlarında  İlkadım Belediyesi tarafından  Mevlid-i Şerif Programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Samsun Valisi Osman Kaymak, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, şehidin ailesi ve yakınları ile kamu kurumu temsilcileri ve vatandaşlarımız  katıldı. Düzenlenen  Mevlid-i Şerif  Programda şehit için dualar okundu.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Afrin'de Zeytin Dalı Harekâtı'nda 10 Şubat 2018 tarihinde şehadet şerbetini içen kahraman evladımız Piyade Uzman Çavuş Burak Çeviker için Ulugazi Mahallemizde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına Samsun Valimiz Osman Kaymak, önceki dönem CHP Samsun Mv. Hayati Tekin, İlkadım Kaymakamımız İbrahim Keklik, Atakum Kaymakamımız Namık Kemal Nazlı, AK Parti İlkadım İlçe Bşk.mız Oktay Avcılar, İlkadım Kadın Kolları Bşk.mız Halime Kesmen, Kamu Kurumu Temsilcilerimiz ve vatandaşlarımız ile katıldı. Burak evladımızın ve tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER