banner1017

Başkan Togar’dan kongre teşekkürü

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Tekkeköy’ün ev sahipliğinde gerçekleştirilen Samsun 6. Olağan İl Kongresine gösterilen yoğun ilgiye teşekkür etti

Başkan Togar’dan kongre teşekkürü
banner1015

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunun içini ve dışını tıklım tıklım dolduran vatandaşların Cumhurbaşkanını Samsun’a yakışır büyük bir heyecan ve coşkuyla karşıladığını belirterek; “İl Başkanlığımız, teşkilatlarımız, Büyükşehir Belediye Başkanlığımız ve İlçe Belediye Başkanlıklarımız ile ilçe teşkilatlarımız hepimiz Samsunumuzun tamamı güzel bir sınav verdik. El birliği ile AK hizmet sevdasıyla kenetlenen bizler yüzümüz akıyla kongremizi başarıyla tamamladık. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen bu kongremizin bizim için ayrı bir önemi vardı. Çünkü Tekkeköy yani bizler ev sahibi konumundaydık. Şükürler olsun ki hep birlikte el birliği ile hiçbir aksaklığa mahal vermeden Cumhurbaşkanımızı ağırlayıp, kongremizi tamamladık. Hemşerilerimiz, şehrin dört bir yanından istikrar için, huzur için, gelişen, kalkınan bir dünyada söz sahibi Türkiye’yi inşa eden liderlerini desteklemek ona olan sevgilerini bir kez daha sergilemek için yağmur çamur demeden yine alana akın ettiler. Yoğun yağmura rağmen bu muhteşem tabloyu oluşturan herkese teşekkür ediyorum. Şehrimize önemli müjdeler veren Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız her zamanki gibi Samsun’dan büyük bir moral ve mutlulukla ayrıldı” dedi.

MUHTEŞEM TABLO
Samsun’un her zaman olduğu gibi yine üzerine düşenleri layıkıyla yerine getirdiğine değinen Togar, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulumuza katılan güzel bir tablo oluşturan başta her daim yanımızda olan hemşerilerimize, teşkilatlarımıza, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İlçe başkanlarımıza ve teşkilatlarımıza, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her zaman olduğu gibi Samsun farkını bir kez daha gösterdi. Bu kutlu davada devraldıkları bayrağı daha üst seviyelere taşıyacaklarına inancımız sonsuz. İl Başkanımız Hakan Karaduman ve yönetimine başarılar diliyor, geçmişte de görev almış tüm kardeşlerimizi de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1052

banner1051