Hilas Otel

Çelik İnşaat

Başkan Şahin, sosyal medyada paylaştı! Bilgim dışında, hayal ürünü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sosyal medya hesabından 'Saygıdeğer hemşehrilerim' diye başladığı mesajında, bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumu olmak üzere siyasi içerikli haberlerin bilgisi dışanda hayal ürünü olduğunu belirtti

Başkan Şahin, sosyal medyada paylaştı! Bilgim dışında, hayal ürünü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumum olmak üzere siyasi içerikli haberlerin yer aldığını belirterek, "Bu konularda basınımıza bir açıklamam olmamıştır" dedi. 

TEK DERDİM HİZMET
Başkan Şahin, Facebook hesabından, 'Saygıdeğer heşehrilerim diyerek' başladığı paylaşımında, şu ifadelere yer verdi:
"Bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumum olmak üzere siyasi içerikli haberler yer almaktadır. Bu konularda basınımıza bir açıklamam olmamıştır. 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığım konusu dahil siyasi gelişmeler hakkında herhangi bir açıklama yapmam gerektiğinde saygıdeğer hemşerilerimizi en açık şekilde bilgilendirmek görevim ve boynumun borcudur. Samsunumuza ve insanlarımıza sevdalı birisi olarak böyle bir anlayışın sahibiyim. 

Benim anlayışıma göre Siyasi partilerimiz demokrasimizin teminatı ve vazgeçilmez unsurlarıdır. Önce Bafra Belediye Bakanlığı sonrada Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığımız sırasında insanlarımıza ve şehrimize hizmet ederken hiçbir hemşerimin siyasi görüşüne bakmadım. Tek derdim hizmet etmek olmuştur. Samsunlu hemşerilerimin bu anlayışımı bildiğini ve inandığını görmekteyim. Bundan çok mutluluk ve onur duymaktayım.

Bu vesileyle tüm hemşerilerime çok teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300