Hilas Otel

Çelik İnşaat

Başkan Şahin: Samsun bizi sahiplendi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Kısa zamanda Samsun'da herkes tarafından kabul görülüp, büyük destek aldık. Neticede Samsun bizi sahiplendi" dedi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin, Atakum SKM'nin açılışında  Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu. 

MÜTEVAZILIK YAPMIYORUM
Samsun Canlı Haber TV Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Erdoğan'ın sorularını yanıtlayan Başkan Şahin, “Gönüllerin adamı olduğumuzu herkes söylüyor. Nefsi olmasın ama bu konuda ben de mütevazılık yapmıyorum. Çünkü ben insanları çok seviyorum. Kısa zamanda Samsun'da herkes tarafından kabul görülüp, büyük destek aldık. Neticede Samsun bizi sahiplendi. SKM açılışı sebebiyle arkadaşlarımızın duyurabildiği kadarıyla büyük katılım oldu. Çok mutlu oldum. Tüm hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Herkesten Allah razı olsun. Bir SKM açılışında ancak bu kadar yoğunluk olabilirdi. Seçim öncesi bizlere çok güzel moral verdiler. Herkese çok teşekkür ediyorum, çok mutlu oldum. 31 Mart yerel seçimlerinde inşallah Atakum'da zaferi kazanacağız. Tüm Samsunlu hemşerilerimizi ve Atakumlu hemşerilerimizi 3 Mart günü Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine davet ediyorum. İnşallah güzel bir miting olur. Seçime ayrı bir katkısı olacağını düşünüyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2019, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER