banner1320

Başkan Şahin hasta öğrencileri unutmadı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, hasta öğrencileri evlerinde ziyaret ederek karnelerini verdi.

Başkan Şahin hasta öğrencileri unutmadı
banner1314

Samsun'da Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, hastalıkları nedeniyle okula gidemeyen öğrencileri evlerinde ziyaret ederek karnelerini verdi.

İlk olarak cam kemik hastası Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi Yağız Işık'ı Hastanebaşı Mahallesi'nde evinde ziyaret eden Başkan Şahin, karnesini vererek altın hediye etti. Minik Yağız, Başkan Şahin'in elini öperek teşekkür etti.

Başkan Şahin daha sonra serebral palsi(beyin felci) hastası, Şehit Cengiz Topel İlkokulu 2'nci sınıf öğrencisi Eyüp Ensar Karayigit'i Fezçi Çakmak Mahallesi'ndeki evlerinde ziyaret ederek karnesini ve altın hediyesini verdi.

Başkan Zihni Şahin yaptığı açıklamada "Bizler de bugün, hastalıkları nedeniyle çok sevdikleri okullarından ayrı kalsalar da eğitimlerini sürdüren çocuklarımızı yalnız bırakmadık. Onların karne heyecanı ve mutluluklarına ortak olduk. Onları biraz olsun sevindirdiysek bile kendimizi dünyanın en mutlu insanı sayarız. Çocuklarımız, bizlerin hayat ışığıdır. Onların mutluluğu için her şeyi yapmaya hazırız" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300