banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Başkan Mustafa Demir, ‘Yaşam Tecrübesi’ni paylaştı - Samsun Haber

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, YEPAŞ çalışanlarıyla, çocukluğundan bugüne kadar yaşadığı tecrübeleri paylaştı. Demir, “Çocukluğumdan bugüne hep çok çalıştım” dedi.

SAMSUN HABER 27.10.2019, 13:26
Başkan Mustafa Demir, ‘Yaşam Tecrübesi’ni paylaştı - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Genel merkezi Samsun’da bulunan Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş. (YEPAŞ) tarafından ilki gerçekleştirilen  ‘Yönetici Akademi Pozitif Enerji Tecrübe Paylaşımı Programı’nın ilk konuğu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir oldu. Başkan Demir çocukluğundan bugüne dek yaşadığı tecrübe ve deneyimleri katılımcılarla paylaştı.

KİMSE BENDEN AZ ÇALIŞMASIN
Çocukluğundan bugüne kadar hep çok çalıştığını belirten Başkan Demir, “Babamla fabrikayı kurduğumuzda daha çok gençtim. Henüz 17 yaşındaydım. Sabah 7’den gece saat 10’a, 11’e kadar ayaktayım. Fabrikanın başındayım ama işçilerden çok ben çalışıyorum. Mesai bitiyor, işçiler gidiyor ben  yine fabrikaya geliyorum. Bakanlık yaptığım dönemde de ve şimdi Başkanlık dönemimde de  böyledir” diye konuştu.

SEVDİKLERİNİZE ZAMAN AYIRIN
Yoğun çalışma temposuna rağmen ailesine vakit ayırmaya çalıştığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir, “5 evladım, 6 torunum var. Torunumun birİ yanımdaydı, gittiğimde hangi saat olursa olsun ilgilenir, oynarım onunla. Ne kadar yoğun olursam olayım size de tavsiyemdir, Yaradan’ın size emanet ettiği kullarla olabildiğince ilgilenin’ dedi.

POTANSİYEL, İMKAN VE KABİLİYET
Samsun’un her alanda yeniden yorumlanmaya ve önüne hedef konulmaya ihtiyacı olan bir kent olduğuna dikkati çeken Başkan  Mustafa Demir, “Potansiyeli, imkan ve kabiliyeti en iyi olan il Samsun. Samsun’un turizm potansiyeli çok geniştir. Ladik’e gidin, çok kıymetlidir. Vezirköprü’deki kanyonun dünyada eşi benzeri yoktur.  Kanyonda aldığınız enerjiyi, dinginliği başka yerde alamazsınız” dedi. 

Program sonunda YEPAŞ Genel Müdürü Arif Akşam, Başkan Mustafa Demir’e bir plaket sunarak teşekkür etti.

Yorumlar (0)
az bulutlu
Namaz Vakti 20 Şubat 2020
İmsak 05:50
Güneş 07:16
Öğle 12:53
İkindi 15:51
Akşam 18:21
Yatsı 19:41