banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Başkan Kambur'un çağrısı yanıt buldu

Termespor Başkanı Hüseyin Kambur'un düzenlediği basın toplantısında yaptığı destek çağrısı, kamuoyundan destek gördü

SAMSUN HABER 05.09.2018, 10:03 05.09.2018, 10:08
Başkan Kambur'un çağrısı yanıt buldu

Termespor'da yaşanan maddi sıkıntılardan dolayı ligden çekilme noktasına gelinmesi üzerine Başkan Hüseyin Kambur'un yaptığı basın açıklamasından sonra kamuoyunun tepkisi ile çağrısına destek geldi.

TERME YÖNETİMİ TOPLANTIDA
Dün Termespor Tesisleri'nde Terme Belediye Başkan Yardımcıları Yasin Çakır ve Bahattin Karataş, Terme Ticaret Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, CHP İlçe Başkanlığı'ndan İsa Ordu, MHP İlçe Başkan Vekili Fahri Nas, TEGİAD Başkanı Mustafa Çelebi ve Genç Termeliler Başkanı Ali Kondakçı, Termespor yönetimiyle bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi.

ÇÖZÜM ARANIYOR
Toplantıda Başkan Kambur, "Toplantıya katılan herkese çok teşekkür ederim. Kulübün yaşadığı sıkıntılar herkes tarafından bilinmekte. Buna çözüm için sizlerden böyle bir adımın gelmesi bizi çok memnun etti" dedi. 

'HAYIRLI BİR KARAR ÇIKACAK'
Toplantının sona ermesinin ardından açıklamalarda bulunan Kambur, "Toplantı çok olumlu geçti. İlerleyen günlerde tekrar bir araya gelerek, görüşmeleri sonuca erdirmeyi düşünüyoruz. Umarım, herkesin dilediği gibi bir Termespor için hayırlı bir karar çıkar" şeklinde konuştu.


OKUMUŞ'TAN 10 BİN TL DESTEK

Termespor'a ilk destek, Petrol Üreticileri ve İşverenleri Sendikası(PUİS) Genel Başkanı İmran Okumuş'tan geldi. Yaptığı açıklamada Okumuş, "1953 yılında kurulan Termespor'un bu sezon ekonomik sebeplerden dolayı maçlara çıkamayacağını üzülerek öğrenmiş durumdayım. Sizlerinde bildiği gibi bir şehrin tanıtımında spor kulüplerinin önemi büyüktür. 65 yıllık tertemiz bir geçmişi ve mazisi bulunan kulübümüzün bu duruma düşmesi beni derinden üzmüştür. Bu yüzden kulübe destek olmak için kampanyayı ilk ben başlatıyorum ve 10 Bin TL'lik bağış yapıyorum" dedi.
 

Haber:Kenan KAYA

Yorumlar (0)
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 20 Eylül 2019
İmsak 04:47
Güneş 06:13
Öğle 12:33
İkindi 15:59
Akşam 18:43
Yatsı 20:03