banner1365

banner1345

Başkan Güleroğlu'ndan seçim açıklaması

banner1357

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, "Birileri hala illet zillet adı altında kendileri gibi düşünmeyen muhalefeti, maalesef bir yerlere yamamaya bir yerlere angaje etme çabası içerisindeler. Biz 31 Mart günü akşam sandıklar açıklandığında onların düşündüğü gibi olmayacağını iddia ediyoruz" dedi

SAMSUN HABER 09.01.2019, 09:20 09.01.2019, 09:43
banner1353

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, partisinin aday tanıtım toplantısında seçim gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.  

SÜREÇ ENTERESAN İLERLİYOR
Seçim sürecinin enteresan bir şekilde ilerlediğini ifade eden Başkan Güleroğlu, "Gündemimiz yerel seçim olmasına rağmen enterasan şekilde bir süreç işliyor. Bizler, yerelde bizleri yönetecek refah, standart ve insan yaşamını kolaylaştıracak evrelere ulaşmaları sağlayacak yöneticil, yönetim birimi ve meclisler seçmek için çaba sarfederken birileri hala illlet zillet adı altında kendileri gibi düşünmeyen muhalefeti, maalesef bir yerlere yamamaya bir yerlere angaje etme çabası içerisindeler. Bunu iktidar partisinin yapmasını anlayabiliriz ama milliyetçi muhafazakar değerleri savunduğunu iddia eden bir takım unsurların yapmasına hiç bir anlam veremiyoruz" dedi.

'HER YERDE İDDİALIYIZ'
Seçmenin iradesinin hiç bir şekilde yönlendirilemeyeceğini iddia ettiklerini söyleyen Başkan Güleroğlu, "Bu unsurlar maalesef bugün itibariyle seçmenin iradesinin Ankara'dan dizayn edebileceği görüşündeler. Biz bu tezin yanlış olduğunu ve 31 Mart günü akşam sandıklar açıldığında  onların düşündüğü gibi olmayacağını iddia ediyoruz. Bizler seçmenin iradesinin hiç bir şekilde bir takım yanıltma ve algı operasyonlar ile yönlendirelemeyeceğini, değiştirelemeyeceğini iddia ediyoruz. Samsun özelinde her yerde iddiamızı ortaya koymak adına mücadele ediyoruz" diye konuştu.

Haber:Dilber BAHADIR-Mustafa TOGUR

Yorumlar (0)
banner1363
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Ekim 2019
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 12:25
İkindi 15:27
Akşam 17:58
Yatsı 19:18