banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Başkan Deveci’den ‘sosyal dayanışma’ çağrısı - Samsun Haber

banner1357

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, koronavirüs nedeniyle ekonomik olarak zor durumda olan vatandaşlar için 'toplumsal dayanışma' çağrısı yaptı

SAMSUN HABER 25.03.2020, 23:20 esra vural
Başkan Deveci’den ‘sosyal dayanışma’ çağrısı - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, koronavirüs salgını nedeniyle işlerinden olan ve ekonomik olarak zor durumda bulunan vatandaşlar için 'toplumsal dayanışma' çağrısı yaparak, gıda yardımı kampanyası başlattı.


Cemil Deveci sosyal medya hesabında, "Sevgili Atakumlular, Sevgili Hemşehrilerim;Ulusal boyutta, toplumun tüm kesimlerini etkileyen bir afet yaşıyoruz. Sağlığımızı, hayatımızı kaybetme riskinin yanında; işimizi, aşımızı, yaşam biçimimizi kaybetme tehlikesiyle de karşı karşıyayız" dedi.

Bu afetten kurtulabilmenin tek yolu olduğunu ifade eden Deveci, " Toplumsal dayanışma. Tabi sağlıklı kalmak için Bilim Kurulunun, doktorların, diğer ilgili ve yetkililerin önerilerine uyacağız ve uygulayacağız. Ama asıl yapmamız gereken, işsizin, aşsızın, yoksulun yardımına koşmak. Sizleri, ihtiyacı olan Atakumlu hemşehrilerimiz için gıda yardımına çağırıyorum. Bu konuda Atakum Belediyesi işbirliği içinde bu tarihi görevi yerine getirelim. Yardımlarınız için 0552 963 02 30 no’lu WhatsApp hattından iletişime geçebilirsiniz" mesajını verdi.

Yorumlar (0)