banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Başkan Demir oyuncak isteğini kırmadı - Samsun Haber

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, doğum günü olan oğlu ve kardeşi için oyuncak isteyen Nuran Türk'ün istediğini kırmadı. Başkan Demir’de annenin bu istediğine kayıtsız kalmayarak çocuklar için oyuncak gönderdi

SAMSUN HABER 26.03.2020, 10:35 26.03.2020, 10:43 Anıl Kuranel
Başkan Demir oyuncak isteğini kırmadı - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Koronavirüs tedbirleri kapsamında dışarıya çıkamayan Nuran Türk, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e sosyal medya üzerinden doğum günü olan çocukları için 'Oyuncak' istedi. Başkan Demir’de annenin bu istediğine kayıtsız kalmayarak çocuklar için oyuncak gönderdi.

OYUNCAK TALEP ETTİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tüm dünyada etkisini sürdüren ve ülkemizde de görülen koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında önlem alarak evlerinde her yaşta vatandaşa yardım elini uzatmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden başkan Mustafa Demir’e yazarak çocukları için oyuncak talebinde bulunan Nuran Türk’ün bu istediği yerine getirildi. 

EN MUTLU GÜNLERİ

Başkan Mustafa Demir, mesaja kayıtsız kalmayarak Efe ve Tarık kardeşlere oyuncak gönderdi. Büyük bir sürpriz yaşadıklarını belirten Anne Nuran Türk, ‘’Bizimle birlikte günlerini evde geçirmek zorunda kalan çocuklarımız bu sürpriz ile hayatlarının en mutlu günlerinden birini yaşadı. Başkanımıza bu duyarlılığı için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizleri çok mutlu etti’’ dedi.  

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ 

Başkan Mustrafa Demir’de sosyal medya paylaşımında konuyla ilgili olarak, ‘’ Dün doğum günü olan çocukları Tarık ve kardeşi Efe için, sosyal medya üzerinden yazdığı mesaj ile 'Oyuncak' talep eden Nuran Türk kardeşimizin isteğini yerine getirdik. ‘Doğum günün kutlu olsun Tarık ve Efe ' Bu sıkıntılı günleride birlikte atlatacağız, birlikte başaracağız’’ ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)