banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Başkan Demir'i duygulandıran fotoğraf - Samsun haber

banner1357

Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nın deprem bölgesi Elazığ'da yürüttüğü çalışmalar sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e gönderdiği fotoğraf duygulandırdı. Başkan Demir, "Hayallerini yere taşlarla ev çizerek anlatan bu yavrularımızı mutlu etmek için elimizden ne gelirse yapacağız" dedi

SAMSUN HABER 03.02.2020, 17:48 03.02.2020, 17:53
Başkan Demir'i duygulandıran fotoğraf - Samsun haber
banner1353
banner1375

Samsun Büyükşehir Belediyesi İki hafta önce Elazığ'da meydana gelen deprem ile ilgili  yardım seferberliği başlatmış ve İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı ekibi Elazığ ve Malatya'ya göndermişti. İtfaiye Daire Başkanlığı'ndan gelen ve bir kız çocuğunun taşlarla çizgiği ev fotoğrafının yer aldığı kare ise Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i duygulandırdı. 

samsun haber

NE GEREKİRSE YAPILACAK

samsun haber
Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Deprem bölgesindeki kardeşlerimizin yaraları sarmak için giden İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerimizden gelen bu fotoğraflar beni oldukça duygulandırdı. Hayallerini yere taşlarla ev çizerek anlatan bu yavrularımızı mutlu etmek için elimizden ne gelirse yapacağız.  Tüm çabamız çocuklarımız gülsün, mutlu olsun. Bunun için canla başla çalışan ekiplerimize sonsuz teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi. 

Dilber BAHADIR 

Yorumlar (0)