Bafralılar'dan Hamit Kılıç'a tam not

Samsun'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirilen Zihni Şahin'den boşalan Bafra Belediye Başkanlığı'na seçilen Hamit Kılıç için ilçe halkı, Samsun Canlı Haber TV vasıtasıyla 'hayırlı olsun' dileklerini iletti

banner1139

Samsun Canlı Haber TV ekibi, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'in, Büyükşehir Belediye Başkanlığına getirilmesi sonrasında boşalan belediye başkanlığına seçilen Hamit Kılıç için Bafralılar'ın görüşlerini aldı. Bafralılar, Kılıç'a yeni görevinde başarılar dilerken, Bafra'nın sorunlarını çözeceğine inandıklarını söyledi

BAFRA'YI ARANAN BİR İLÇE YAPACAK
Atilla SUBAŞILI: Hamit Kılıç'ı tanıyorum ve kalbi çok iyi bir insandır, çalışkan birisidir. Bafra'yı aranan bir ilçe yapacağından hiç şüphem yok. İnşallah Bafra'nın gelişmesinde ve kalkınmasında hem Büyükşehir olarak hem de Bafra olarak ikisi el ele verip Bafra'yı Samsun'un en güzel ilçesi yapacaklardır. Daha çok çalışıp eksik olan konularıda tamamlayacaklarına eminim. 

ALDIĞI GÖREVİ LAYIKİYLE SÜRDÜRECEKTİR
Hakan BARAN: Hamit Kılıç'ı şahsen tanımıyorum. Fakat birçok yerde isminin güzel anıldığına şahit olmuşluğum vardır. Bu yolda ona başarılar diliyorum. Umuyoruz ki biz Bafralılar, Zihni Şahin'den aldığı görevi laiki ile sürdüreceğine inanıyoruz. 8 aylık zaman zarfında Bafra'mız için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. 

MHP'Lİ TURNA: HAYIRLISI OLSUN
MHP İlçe Başkanı Barboros TURNA: Hamit Kılıç Bey'in Bafra Belediye Başkanlığı için aday olması tamamen AK Parti Genel Merkezi'nin tasarrufu olan bir durum. Ona bir müdahale etme şansımız zaten yok. Böyle bir karar almışlar, hayırlısı olsun. Diğer pazar günü seçimdeki tepkimiz ve olayla ilgili, bu konuyla ilgili genel başkanlarca kurulmuş bir cumhur ittifakı var. Bu Cumhur İttifakı'na aykırı bir hareketten yapmamaktan ziyade, bu konuyu genel merkezimizle ve Samsun İl Başkanlığı'mızla görüşerek, istişaresini yapacağız, Cumartesi günü meclis üyelerimizle birlikte bir istişare yaparak, pazar günü olacak olan tavrımızı belirleyeceğiz. 

CHP'Lİ PERÇİN: SEÇİLMİŞİN SEÇİLMİŞ OLARAK KALMALI
CHP İlçe Başkanı Vahit PERÇİN: Kendisiyle yeni tanıştım. Daha önceden kendisinin belediye meclis üyesi olduğunu öğrendim.  Bafra'mız için seçilmişi gönderip, tekrar yerine bir atama yapması doğrumu diye düşünürsek eğer benim kendi kanaatimce yanlış olduğunu düşünmekteyim. Çünkü Bafra'mızın çok eksikleri var, giderilmeyen işleri var. Bafra'mız için gerçekten feci bir durum diye adlandırabilirim. İnsanlarımıza baktığımızda yüzlerindeki kaygıyı görebiliriz. Seçilmişin seçilmiş olarak kalmasını istiyoruz. 
 
İYİ PARTİ'Lİ BEKTAŞ: HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN
İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Zafer BEKTAŞ: Öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun diyoruz. Biz, demokrasi gereği seçim ile gelme taraftarıyız. Bizler iyi parti olarak demokrasiyi destekliyoruz ve demokratik ortamlar ile gelen arkadaşımızı destekliyoruz, başarılar diliyoruz. 
 
BAYRAĞI DAHA İLERİYE GÖTÜRMELİ
Hatice YARAR: Hamit Kılıç'ı yeterince tanımıyorum. Zihni Başkanı'mızdan aldığı bayrağı daha ileri götürmesini temenni ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum. 

BAFRA'MIZ İÇİN HAYIRLI OLSUN
Sait KARAGÖL: Bunun kararını meclis üyelerimiz verecek. Hamit Kılıç'ta çok iyi bir arkadaşımızdır. Bu görevi layıkıyla yerine getireceğine inanıyorum. Tabiki bunu Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin bey, parti teşkilatı kimi uygun görüyorsa o olur. Baframız için hayırlı ve uğurlu olur inşallah. 

BAFRA'DA DEĞERLİ BİR AĞABEYİMİZDİR
Bülent ŞENER: Hamit Kılıç ağabeyimiz Bafra'da değerli bir ağabeyimizdir. Fakat bizim gönlümüzde yatan Ramazan Çotur arkadaşımızdı ama tabi ki hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Neticede o da bir Bafralı. Başarılar diliyorum. 

BAFRA'NIN SORUNLARINI BİLEN BİRİSİ
Yavuz MURATOĞLU: Hamit Kılıç'a hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Bafra'mıza ve vatandaşlarımıza da hayırlı olsun diyorum. Biz Hamit bey ile 4 sene boyunca ticaret odasında meclis üyeliği yaptık. Eskiden de kendisini tanırız. Bafra'mız da esnaf bir ağabeyimizdir. Sonuçta Bafra'nın sorunları ile ilgilenen ve Bafra'da neler olduğunu bilen, donanıma, yetkiye sahip olduğunu düşünüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam eğer, kendisi Büyük Şehir Belediyesi'nde meclis üyesiydi. Tabi ki Bafra'mızı yönetmek kolay değil. 38 şehirden büyük olan bir İlçeden bahsediyoruz. İnşallah Bafra hakettiği yerlere hızlı bir şekilde gelebilir diye düşünüyorum. 

Röportaj: Emre ŞAHİNOL / BAFRA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148