Bafralı öğrencilere motivasyon kampı

Samsun Haber: Bafra Galip Öztürk Ortaokulunun Samsun Maarif Hareketi kapsamında hazırladığı başarı timi projesi ile öğrenciler için motivasyon kampı düzenlendi.

Bafralı öğrencilere motivasyon kampı

Samsun Haber - Samsun'un Bafra İlçesi'nde gerçekleştirilen proje çerçevesinde uygulanan motivasyon kampı, 19 Mayıs Gençlik Kampı'nda gerçekleştirildi. 

6 öğretmenin refakatinde 65 öğrencinin katıldığı kampta 2 gün boyunca etkinlikler, seminerler düzenlenerek, sorular çözüldü. Hedef belirleme semineri için eğitim koçu Fatih Kazım Kuruçaylı stand-upçıları aratmayan anlatımıyla öğrencilere yeni sınav sistemiyle ilgili incelikleri anlatırken, hızlı soru çözme teknikleri semineriyle de Müjde Şen Ünal öğrencilere hızlı ve etkili soru çözme yöntemlerini anlattı. Kamp süresince uygulanan seri ve hızlı soru çözümü etkinliklerinde 21 bin 586 soru çözüldü. Başarı timi projesi grup öğretmenleri gün içinde kamp alanını ziyaret ederek, öğrencilere destek oldu. Bafra Belediyesi tarafından da altyapı desteği sağlanan proje, veliler tarafından da memnuniyetle karşılandı. Proje çeşitli etkinliklerle devam edecek. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826