banner1589

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Bafra'nın sorunları Ankara'da masaya yatırıldı!

Samsun Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ile Ankara'da Bafra'nın sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Samsun Haber 03.05.2017, 19:41 04.05.2017, 08:21
501
Bafra'nın sorunları Ankara'da masaya yatırıldı!

Başkan Şahin, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kasırga’ya, Bafra'nın problemlerini ve projelerini Ankara'da makamında aktardı. 

Başkan Şahin, “Bafra olarak büyük bir aileyiz anlayışı ile hareket ediyoruz. Bu anlayışımıza hem Bafra’daki hemşehrilerimiz hem de dışarıdaki tüm Bafralılar katkı yapıyor. Her platformda ilçemize yeni değerler katmak için gayret ediyoruz. Projelerimiz yerel imkanları aşan projelerdir. Bu nedenle iş birliği ve destekler gerektirmektedir. Bunları hayata geçirmek için çok sık olarak Ankara’ya gitmekte ve görüşmeler yapmaktayız. Bu gidişimizde Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri sayın Fahri Kasırga ile görüştük. Başka temaslarımızda oldu. Genel Sekreterimizi ziyaretimizde HSYK bir önceki dönem başkan vekilimiz Yargıtay 6. Ceza Dairesi Başkanımız sayın Celal Altunkaynak da bizimle oldu. Cumhurbaşkanı Genel Sekreterimiz sayın Fahri Kasırga'ya Bafra'mızı ve problemlerimizi anlattık. İlçemizde düşündüğümüz projeleri aktardık. Önceden planlanmış ve programa alınmış çok güzel ve faydalı bir görüşme oldu.”

Yorumlar (0)