banner1620

banner1585

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Atakumlu muhtarlar 'Atasam' dedi

Atasam Tıp Merkezi ile Atakum Muhtarlar Derneği arasında 'Sağlık Protokolü' imza altına alındı

Samsun Haber 10.12.2019, 11:07
533
Atakumlu muhtarlar 'Atasam' dedi

'Samsun’un Hastanesi' sloganı ile 14 yıldan bugüne sağlık sektöründe yer alan Atasam Sağlık Grubu, Atakum’da açtığı Tıp Merkezi ile sağlık hizmeti vermeye devam ediyor. 

ATASAM ATAKUM'DA 
Merkezin hizmete girmesi ile birlikte yöre halkına tanıtım maksatlı toplantılar yapan grup yönetimi, Atakum’daki mahalle muhtarları ile birlikte sabah kahvaltısında buluştu. Atasam Tıp Merkezi Müdürü Dr. Emine Akyazıcı’nın merkez ile ilgili bilgiler verdiği toplantıya katılan muhtarlar, Atasam Sağlık Grubu'nun Atakum’da hizmet vermesinden duydukları
memnuniyeti dile getirdi.

AÇIK KAPANACAK 
Uzun soluklu bir projeyi tamamlayarak hayata geçirmenin verdiği mutluluğun tarif edilemez bir duygu olduğunu vurgulayan Dr. Akyazıcı, “Her geçen gün gelişen, büyüyen, Samsun’un ve bölgenin nüfus yoğunluğu açısından ilk sırada olan Atakum’un sağlık alanındaki açığını kapatacağımıza olan inancımız tamdır” dedi. 

HASTANE GİBİ TIP MERKEZİ
Atakum Atasam Tıp Merkezi’nde 24 saat açık Acil Servis’in yanı sıra ana branşlar başta olmak üzere tüm dallarda sağlık hizmeti sunulduğunu belirten Dr. Akyazıcı, “Tüm tetkiklerin
yapılabildiği laboratuvarların yanı sıra MR, Tomografi, Ultrason, Dijital Rontgen, EMG, EEG, Efor cihazlarına sahibiz” diye konuştu.

PROTOKOL İMZALANDI
Kahvaltıda konuşan Atakum Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Topsakal, Atasam Sağlık Grubu’nun Atakum’da yatırım yapmasından büyük mutluluk duyduklarını kaydetti. Toplantı sonrası Atasam Sağlık Grubu ile Atakum Muhtarlar Derneği arasında sağlık sözleşmesi protokolü imzalandı. Kahvaltıya Atakum’da görev yapan muhtar ve azaların yanı sıra Samsun ili Muhtarlar Derneği başkan ve yöneticileri, Türkiye Muhtarlar Derneği Konfederasyonu yönetim kurulu üyeleri ile Atasam Tıp Merkezi yöneticileri katıldı. 

Grup, kahvaltı sonrası günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)