banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Atakum’da ilk aday Özçelik oldu - Samsun Haber

banner1357

CHP’de kongre takviminin açıklanmasının ardından, Samsun’da adaylığını açıklayan ilk isim Atakum İlçe Başkanlığı için Turgay Özçelik oldu.

SAMSUN HABER 09.10.2019, 12:26 09.10.2019, 12:57
Atakum’da ilk aday Özçelik oldu - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Samsun Haber - Cumhuriyet Halk Partisi, 2020’de yapılması planlanan Genel Başkan ve Parti Meclisi seçimli 37. Olağan Kurultay’a hazırlanıyor. Takvime göre, ilk ilçe kongresi kasımda başlayacak, il kongreleri ise ocak ve şubat aylarında gerçekleştirilecek. Samsun’da ise ilk adaylık açıklamasını Atakum İlçesi’nde Turgay Özçelik yaptı. Özçelik yaptığı açıklamada; birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek için çalışacağını belirtti.

DAYANIŞMAYI GÜÇLENDİRMELİYİZ
İlkesiz ayrıştırıcı, dar kadrocu siyaset anlayışından uzak durulması gerektiğini ifade eden CHP Atakum İlçe Başkan Adayı Turgay Özçelik, "Önümüzdeki kongre sürecinde bu anlayış ve sorumluluk içerisinde, öncelikle aramızdaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek ve bu süreçten bütünlüklü olarak omuz omuza çıkmak en büyük amacım olacaktır” dedi.

MÜCADELEYE DEVAM 
Özçelik, "Önümüzdeki süreçte ilçe örgütümüz, milletvekillerimiz, belediye başkanımız, belediye meclis üyelerimiz ve özverili üyelerimiz başta olmak üzere demokrasiye, özgürlüklere, barışa ve hukukun üstünlüğüne inanan tüm demokrasi güçleri ile et ve tırnak gibi hep birlikte mücadelemize devam edeceğiz” diye konuştu.

Merve İLHAN

Yorumlar (0)