Atakum'dan Bitlis'e sıcak dokunuş!

Samsun Haber: AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı'nın yürüttüğü Sosyal sorumluluk projesi 'Umut eli' ile Bitlis Güroymak İlçesi’ndeki minik öğrencilerin hem bedenini hem de yüreğini ısıttı

Atakum'dan Bitlis'e sıcak dokunuş!
banner1139

Samsun Haber - AK Parti Atakum İlçe Başkanlığı`nın sosyal sorumluluk projesi  kapsamında Bitlis Güroymak İlçesi’ndeki Tahtalı ve Yazıkonak köylerinde eğitim gören minik öğrencilere giysi, kırtasiye, kitap ve eğitim seti, satranç takımı gibi ihtiyaç yardımlarının  yanısıra, okullarda kütüphane oluşturuldu.

Kış mevsiminin en hissedilen şu günlerinde Bitlisli minik öğrencilere hediyelerini, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av.Haluk Köksoy, Atakum Teşkilat Başkanı Can İsmail Altakan ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Cemile Diktaş elleriyle teslim etti. Samsun “Umut Eli” Projesinin Bitlise giden ekibini, Bitlis AK Parti Güroymak İlçe Başkanı Öztürk Uğiş karşıladı.

'BİR KIVILCIM YAKTIK'
AK Parti Atakum İlçe Başkanı Av. Haluk Köksoy, “Atakum olarak kapsamlı bir çalışma yaptık ve bir kıvılcım başlattık. Hazırladığımız proje kapsamında 2 köy okulunda eğitim gören çocuklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda malzemeleri sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı gördük ve çok duygulu anlar yaşadık. Çünkü zor şartlarda bu karda kışta çocuklarımız eğitim görüyorlar. Bizde elimizden geldiğince yanlarında olmaya çalışıyoruz.  Hiçbir şey geleceğin fidanları çocuklarımızı mutlu etmek kadar haz veremez. Abileri ve ablalaları olarak hayatlarında onlara güzel bir anı bırakmak istedik. Yüzlerinde tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu bize. Bu memleketin onlara ihtiyacı var” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127