Hilas Otel

Çelik İnşaat

ASRİAD görev hazır

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret eden ASRİAD Şube Başkanı Furkan Okudan, "Şehrin katma değer ve istihdam üreticileri olarak ilimize yapılacak bütün yatırımlarda ve projelerde hizmet etmek için burdayız. Verilen her görevi layıkıyla yaparız" dedi

ASRİAD görev hazır
banner1311

ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'i ziyaret edip, yeni görevinde başarılar diledi.

VERİLEN GÖREVİ YAPARIZ
ASRİAD Samsun Şube Başkanı Furkan Okudan, halka hizmetin Hak'ka ibadet olduğunu belirterek, "Şehrin katma değer ve istihdam üreticileri olarak ilimize yapılacak bütün yatırımlarda ve projelerde hizmet etmek için burdayız. Verilen her görevi layıkıyla yaparız" diye konuştu.

VAATLERİMİZİN ARKASINDAYIZ
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustada Demir ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yapacakları istihdam ve sanayi yatırımları hakkında ASRİAD üyelerini bilgilendiren Başkan Demir, dijital dönüşüm ofisinin Samsun'a kazandırılması ile ilgili kurulacak komisyonada bilgi işlem departmanından uzmanları görevlendireceğini belirterek, "Seçilmeden önce verdiğimiz tüm vaadlerimizin arkasındayız. Bu konuda bizi takip etmenizi, verilen sözlerden yerine getirilmeyen bir durum ya da eksiklik olursa özel kaleme bildirmenizi özellikle rica ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1310

banner1300