banner1518

banner1365

banner1519

banner1499

banner1525

banner1324

Ankara'da kritik 'Samsun' toplantısı - Samsun Haber

AK Parti Samsun milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile düzenledikleri toplantıda kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

SAMSUN HABER 09.10.2019, 16:06
523
Ankara'da kritik 'Samsun' toplantısı - Samsun Haber

Samsun Haber - AK Parti Samsun milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Orhan Kırcalı ve  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti. Bakanlık bürokratlarının da katıldığı toplantıda Samsun'da gerçekleşecek kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıya dair değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  "Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’u, Genel Başkan Yardımcımız Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan, milletvekillerimiz ve il başkanımız ile birlikte ziyaret ederek şehrimizde planladığımız ‘Kentsel Dönüşüm’ projelerimiz başta olmak üzere birçok konuda görüş alışverişinde bulunduk. Bakanımız Kurum'a ve bakanlık yöneticilerine göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Toplantıya ayrıca, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ile İl Gençlik Kolları Başkanı cem Emre Çakan da katıldı.

Yorumlar (1)
Bayram kığılcım 1 yıl önce
Kavak asarcık arasındaki yolyapında usulsüzlükler var kimse ilgilenmiyor asarcık sınırlarına gelince yolu daralttılar enaz 2 metre okadar kamulaştırma yapıldı okadar para ödendi sorsanız hizmet yapıyoruz diye hava atarlar vatandaşı kandırmayın