banner1219

AK Partili Bilgin, Samsun Canlı Haber TV’de: ‘Samsun’la ilgili hayallerim var’

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Elif Bilgin Coşkun, "Samsunla ilgili kurduğum hayallerim var ve bu hayallerde bizi yalnız bırakmasınlar" dedi.

AK Partili Bilgin, Samsun Canlı Haber TV’de: ‘Samsun’la ilgili hayallerim var’
banner1227

EXE Medya Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bozkurt’un sunumuyla Samsun Canlı Haber TV’de ekranlara gelen ‘Ve Söz Milletin’ programının konuğu AK Parti Samsun Milletvekili Elif Çoşkun Bilgin oldu. Bilgin programda, yola nasıl çıktığını, Samsun için neler yapacağını ve 24 Haziran'dan sonraki Türkiye'nin nasıl olacağı hakkında açıklamalarda bulundu. 

TÜRKİYE'NİN BEKASINA HALKIMIZ KARAR VERECEK
15 Temmuz iradesini sandığa yansıtmamız gerek diyen Elif Coşkun Bilgin, "24 Haziran en önemli seçim. Milli duruşu, milli ruhu ve 15 Temmuz iradesini sandığa yansıtmamız lazım. Cumhur ittifakını kurduk ve karşımızda tamamen yıkım ekibi var ve halk bunun bilincinde. Sürekli sahada olduğum için, halkın ilk defa bir seçimde bu işi sahiplendiğini gördüm. Bu da bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Türkiye'nin bekasıyla ilgili kararı halkımız verecek. Ya yeniden yükseliş, diriliş ve şahlanış dönemi gelecek, ya da eski günleri arzuluyorsak ki ben düşünmüyorum, 2002'den önceki krizler dönemine, bir gecede bütün mal varlıklarımızın elimizden gitti dönemlere geri döneceğiz. Ama bugün öyle bir ortam yok ve inşallah 24 Haziran'dan sonra da olmayacak" dedi.

BU ŞEHRİN SORUNLARINA HAKİMİM
Şehrin sorunlarına hakim olduğunu belirten Bilgin, "Sanayicilerimizle her pazartesi akşamı MÜSİAD' DA toplantımız var, onları dinliyoruz.  Dışarıda teşkilatta olduğumuz için istihdamla alakalı sıkıntıları gözlemliyorum. Ben bu şehrin sorunlarına hakimim. Vatandaş bana sorduğunda, onun da fikrini alıyorum. Samsun'un sorunlarının yanı sıra, vatandaşın nasıl bir çözüm önerisi var, onu biliyorum. Bizim yaptıklarımız onların gözünden olmayabiliyor. Ben bu şehirde yıllardır yaşıyorum ve bu şehrin ekmeğini yiyorum. Bu şehrin sorunlarına benden daha vakıf olacak biri olduğuna inanmadığım için bu yola çıktım. 24 Haziran'da da bu işi tamamlayıp, yola devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

DEVLET BAHÇELİ'YE TEŞEKKÜR EDİYORUM
Cumhur İttifak’ına ilişkin Bahçeli’ye destekleri için teşekkür eden Bilgin, "Halkımız, cumhur İttifakı'nın farkında. Sayın Devlet Bahçeli'ye teşekkür ediyorum. 15 Temmuz darbesinde önemli bir duruş sergiledi. Bu duruş Milli olmanın gerektirdiği bir duruştur. Aynı sofrada oturuyoruz, biz kendi partimize oy istiyoruz onlar da kendi partilerine. Fakat Cumhurbaşkanı adayımız için birlikte oy istiyoruz. Tatlı bir şekilde ilerliyoruz. Karşıda ise üzücü bir ittifak durumu var. Saadet Partili kardeşlerimiz var. Beni en çok yaralayan ve kıran da budur. 28 Şubat döneminde ben üniversite öğrencisiydim. Türban problemi yüzünden okuldan atılan arkadaşlarım, devlet kurumlarından atılan arkadaşlarım yıllarca çektiler. Bizde siyasetin içinde bu noktaya gelmek için, yıllardır gecemizi gündüzümüze kattık. Artık, Samsun'da ilk başörtülü bir milletvekili adayı var ve Allah’ın izniyle seçilebilecek durumda " diye konuştu.


SAMSUN İÇİN KURDUĞUM HAYALLERİM VAR
Samsun için hayalleri olduğunu ifade eden Bilgin, "Bu istikrarın sürmesi için, 24 Haziran'da bu kardeşlerini meclise yollamak için; hem Cumhurbaşkanımıza, hem de parlamentomuza destek çıkarak ittifakımıza sahip çıksınlar. Samsunla ilgili kurduğum hayallerim var ve bu hayallerde bizi yalnız bırakmasınlar. Hanım kardeşlerimizin haklarını daha ileriye taşımak için, dua ve desteklerini eksik etmesinler. 18 Haziran günü saat 14.00’da tüm halkımızı da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın mitingine davet ediyorum. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum" dedi.

Haber:Caner AKYÜZ
 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148