AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: 'Yorulmak, durmak yok!..'

Samsun'da AK Parti ailesi, iftar yemeğinde buluştu. İl Başkanı Karaduman, "24 Haziran seçimlerini almak ve ülkemizi hedeflediğimiz seviyelere çıkarmak zorundayız" dedi

AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman: 'Yorulmak, durmak yok!..'

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar yemeği, partilileri bir araya getirdi. İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’ın AK Parti ailesi için Çakırlar Korusu’nda verdiği iftar yemeğine, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti İl Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları aileleri ile birlikte katıldı. 

ADAYLAR 21 MAYIS'TA AÇIKLANACAK
Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman yemek öncesi tek tek masaları gezerek, davetlilerle sohbet etti. Yemek öncesi davetlilere seslenen İl Başkanı Karaduman, “24 Haziran seçimlerine sayılı günler kaldı. 21 Mayıs'ta milletvekili adaylarımız açıklanmış olacak ve 25 Mayıs tarihinde yapılacak milletvekili aday tanıtımının ardından çalışmalarımıza hız vereceğiz" dedi.

'BİRAZ YORULACAĞIZ AMA...'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda başarı çıtasını sürekli yükselten ve sürekli kendisi ile yarışan bir parti olduklarını söyleyen Karaduman, "Ülkemizi yeni yönetim sistemine kavuşturmak için Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere teşkilat olarak çok çalıştık ve önümüze sürekli yeni hedefler koyduk. Şimdi ülkemizi bu hedeflere ulaştırmak için hiçbir aksiliğe meydan vermeden 24 Haziran seçimlerini almak ve ülkemizi hedeflediğimiz seviyelere çıkarmak zorundayız. Seçim hazırlıklarının Ramazan ayına denk gelmesi nedeniyle biraz yorulacağız. Ama durmayacak, yorulmayacak ve Ramazan ayını bir fırsat bilerek sabahlara kadar çalışacağız" diye konuştu.

Sözlerine Filistin’de yaşanan insanlık dışı olayları konu alarak başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ise, “ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması ve İsrail’in Filistin halkına yaptığı insanlık dışı fiilleri şiddetle kınıyorum. Olaylar sırasında şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum. Ramazan ayına buruk bir sevinç ile girdik. Dilerim, Hükümetimizin atmış olduğu adımlar netice verecek ve Ramazan Bayramını daha güzel bir atmosferde karşılayacağız. Bu güzel ortamı oluşturduğu ve nazik davetleri için İl Başkanımız Hakan Karaduman’a teşekkür ederim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826