banner1496

banner1345

banner1334

Ahmet Murat Saral: 'Milletimize hizmet için adayım' - Samsun Haber

banner1357

İYİ Parti Atakum İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Ahmet Murat Saral, "Sorun üreten değil, sorunları çözen herkesin sıkıntısı ile dertlenen bir yapıyla gece gündüz hiç bıkmadan çalışacağımıza söz veriyorum. Milletimize hizmet için adayım" dedi 

SAMSUN HABER 12.01.2020, 09:46 Ayşe Çolak
303
Ahmet Murat Saral: 'Milletimize hizmet için adayım' - Samsun Haber
banner1353
banner1375

Samsunlu İş İnsanı Ahmet Murat Saral, İYİ Parti Atakum İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı. İYİ Parti Atakum ilçe Başkanlığı’nda yapılan basın toplantısına meclis üyeleri ve partililer de katıldı. 

ATILIMLAR YAPMAK GEREKİR

Her türlü zorluğa rağmen İYİ Parti’ye hizmet etmek için gece gündüz çalıştığını ifade eden Ahmet Murat Saral, "Gerek genel anlamda partimiz gerek ise şahsi olarak önümüze çıkan ve çıkartılmak istenen tüm zorlu ve engelleme girişimlerine rağmen her koşul ve şartta gece gündüz demeden yılmadan mücadele ederek en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştım. Artık, sahsıma inanan ve güvenen arkadaşlarımızın ve tüm sevenlerimizin gösterdikleri teveccühten cesaret alarak, ülkemize ve milletimize hizmet adına daha büyük adımlar atabilmek için yeni atılımlar yapmak gerekliliğini gördüm. Bu sebeple Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolu ve kurucu genel başkanımız Meral Akşener'in erdem ve cesaretini kendime rehber edinerek İYİ Parti Atakum İlçe Başkanlığı'na adaylığımı açıklıyorum" dedi. 

DESTEKLERİNİZE TALİBİM

Hedefinin gençliğin geleceğe umutla bakabildiği bir dünya yaratmak olduğunu belirten Saral, “İnsana yakışır, gençliğin umut ile geleceğe bakabildiği, adalet, akıl ve liyakatın esas olduğu, türlü sorunların ortak akıl ile çözümlendiği en alttan en tepeye kadar en küçük mahalle biriminden en üstteki başkanlık makamı arasında koordineli, saygı ve sevgi esaslı, sorun üreten değil, sorunları çözen herkesi dinleyip herkesin sıkıntısı ile dertlenen bir teşkilat yapısı oluşturmak için gece gündüz hiç bıkmadan çalışacağımıza söz veriyorum.  Atakumluların desteklerine talibim. Bu kutlu ve meşakkatli yolda, rabbim yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

Yasin YILDIZ 

Yorumlar (0)
banner1474
27°
az bulutlu
Namaz Vakti 04 Ağustos 2020
İmsak 03:43
Güneş 05:26
Öğle 12:46
İkindi 16:39
Akşam 19:56
Yatsı 21:32