8 gündür kayıptı! Samsunlu 87'lik dede hayata tutundu...

Samsun'dan Ordu'nun Fatsa ilçesindeki akrabalarının cenazesine giden ve bir anda ortadan kaybolan 87 yaşındaki Salim Bodur, 8 gün sonra dere kenarında bulundu. 

8 gündür kayıptı! Samsunlu 87'lik dede hayata tutundu...
banner1314

Samsun'dan Ordu Fatsa'da bulunan bir akrabalarının cenazesine giden ve cenazenin bitmesinin ardından bir anda ortadan kaybolan 87 yaşındaki Salim Bodur, mucizevi bir şekilde 8 gün sonra Ilıca Deresi kenarında bulundu.

Fatsa İlçe Jandarma Komutanlığı'nca ilçenin her yerinde aranan ve alzaymır, sara hastası olduğu öğrenilen Salim Bodur bir vatandaşın bahçesinde dere kenarında bulundu. Dere kenarına yaklaşık olarak 30 metreden düştüğü öğrenilen Bodur'un, kayıp olduğu günden beri sadece suyla beslendiği ifade edildi. Jandarma ekiplerince düştüğü yerden çıkartılan yaşlı adam tedavi için Fatsa Devlet Hastanesine getirilerek tedavi altına alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen yaşlı adamın bir süre tedavisinin devam edeceği öğrenildi. 

"Yaşlı adam orada yatıyordu" 

Bahçesinde çalışırken tesadüfen yaşlı adamı bulduğunu ifade eden Muhammet Yanık isimli vatandaş, “Bahçeye fındık ilacı atmaya gittim. Sular da vardı elimde o ara bidonlardan iki tanesi en aşağı dereye kadar indi. Bidonları almaya gittiğimde ses duydum ve yaşlı adam orada yatıyordu. Hemen jandarma ekiplerine haber verdim” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2019, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308